HC Rožnov pod Radhoštěm– HC Kopřivnice 2:4 (1:0, 0:4,1:0)

Vutkání, ve kterém už onic nešlo, nastoupila Kopřivnice bez několika opor. Doma zůstal gólman Chlad, obránce Hübl iútočníci Polášek, Martin Smeták starší. „Příležitost dostali kluci, kteří nehráli pravidelně a bojují omísto vsestavě,“ připustil trenér Vladimír Slovák. Na ledě posledního celku ale jeho svěřenci první třetinu prohráli, a to ivinou častých vyloučení. „Vjednu chvíli jsme dokonce hráli ve třech šest minut,“ prozradil kouč. Po přestávce ale již jistý vítěz soutěže zabral a čtyřmi brankami otočil vývoj zápasu. Vposlední třetině pak domácí sice dali druhý gól, ale žádný další puk již za záda brankáře Hnilici neprotlačili.

Branky Kopřivnice: Sluštík, Chalupa, Man, Vaculín.

Kopřivnice: Hnilica– Jedlička, F. Horák, Pelikán, Merenda, Kladiva, Sedlák– Sluštík, Chalupa, Třeštík– M. Smeták ml., Vaculín, Kuneta– Mičulka, Man, Novotný– Hrubý. Trenér VladimírSlovák

TJ Horní Benešov– HC Studénka 4:3 (0:1, 2:2, 2:0)

Proti favoritovi, který přišel vminulém kole omožnost zvítězit vsoutěži se Studénka ujala vedení a až do poloviny utkání vedla. Pak domácí zapnuli a předvedli vítězný obrat. „Soupeře jsme potrápili. Ještě ve 37.minutě jsme vedli, pak ale přišly přesilovky Horního Benešova a my jsme inkasovali,“ popsal poslední zápas hokejistů Studénky vsezoně trenér Stanislav Kacíř starší, který na Bruntálsko přivezl jen jedenáct statečných.

Branky Studénky: Bílek, Kaňovský, Chmel.

Studénka: Krošlák– Honusek, Najman, Holaník, Mikeska– Kaňovský, Tomášek, Schneider– Chmel, Bílek, Janečka– Jakeš. Trenér Stanislav Kacířst.

Zbývající výsledek krajského přeboru, 20.kolo: HK Krnov– HC Frýdek-Místek 13:4 (4:1, 3:1,6:2).