Ve 12. kole Krajského přeboru nevyzráli na Krnov a notně si tak zkomplikovali cestu za vítězstvím v soutěži. Nedařilo se ani druhému účastníku z okresu, Studénce. Její hráči měli na domácím ledě zápas s Frýdkem-Místkem rozehraný dobře, ale druhou třetinu prohráli 1:5 a celý zápas nakonec 6:9.

HK Krnov - HC Kopřivnice 4:2 (1:0, 0:2, 3:0)

O ambicích krnovských hráčů přesvědčil v polovině první části Maléř, který po přihrávce Michálka propasíroval puk za záda hostujícího gólmana Chlada a vsítil vedoucí branku domácích. Kopřivnice přidala a zahrozila při přesilové hře. Domácí ale podržel brankář Šlupina. V prostřední části utkání o sobě dávala řádně vědět hostující Kopřivnice. Nejprve se jí podařilo Třeštíkem vyrovnat. Krátce poté dokonce vstřelil Nevrkla vedoucí branku hostů. V poslední třetině však zase vládli krnovští hráči, kteří brankami Haleňáka, Michálka a Thomase výsledek utkání otočili. Přestože Kopřivnice vyslala na hostujícího Šlupinu více střel, kontrovat nedokázala.

Branky: Třeštík, Nevrkla, vyloučení: 7:5, poměr střel: 20:35.

Kopřivnice: Chlad - Kladiva, Nevrkla, Pelikán, Merenda, F. Horák, Jedlička - Štěpják, Man, Mičulka -Třeštík, Chalupa, Sluštík - Zuber, Novotný, Melnar. Trenér Vladimír Slovák

HC Studénka - HC Frýdek-Místek 6:9 (2:2, 1:5, 3:2)

První polovina utkání vyznívala lépe pro domácí tým, který vždy vedl minimálně o gól. „Pak soupeř srovnal, kvůli špatně zapsanému číslu v zápise hostů se přestalo na asi deset minut hrát, a my jsme vypadli z tempa,“ přiznal kouč Studénky Stanislav Kacíř starší s tím, že když se hráči znovu vrátili na led, své svěřence nepoznával. Do konce třetiny totiž lovil Krošlák ještě čtyřikrát puk ze sítě. „V poslední třetině jsme stříleli ze všech pozic, ale náskok FrýdkuMístku, jsme už nestáhli,“ popsal a dodal, že utkání rozhodla vlastně technická chyba v zápise.

Branky: 4. Homola (Kaňovský, J. Horák), 16. Kuděla (Honusek), 26. Tomášek (trestné střílení), 57. Kaňovský (Horák, Bílek), 57. Chmel (Urbanec), 58. J. Horák (Bolf) - 7. Barčák (Novák), 19. Kappel (Novák), 32. Barčák (Smondek), 33. Bojda, 34. Kappel (trestné střílení), 37. Kolouch (Bojda), 39. Řihošek (Kolouch), 41. Merta (Václavík, Kolouch), 43. Smondek (Václavík), vyloučení: 6:8, navíc Václavík (FrýdekMístek) 5 minut + trest do konce utkání, využití: 2:1.

Studénka: Krošlák - Kuděla, Honusek, Mikeska, Holaník, Bílek, Najman - Kaňovský, Homola, J. Horák - Chmel, Tomášek, Lošák - Janečka, Bolf, Urbanec. Trenér Stanislav Kacíř

Zbývající výsledek Krajského přeboru, 12. kolo: Horní Benešov - Rožnov 4:3 (1:1, 1:0, 2:2).