Hokejisté dnes hostí Frýdek-Místek

Nový Jičín – Hokejisté Nového Jičína dnes od 18.00 odehrají třetí přípravné utkání na blížící se sezonu II. ligy 2011/2012. Po Přerovu (2:1) a utkání ve Valašském Meziříčí (3:5) tak hostí další celek, s nímž se bude potkávat i v soutěži.

19.8.2011 2

HC Nový JičínFoto: HC Nový Jičín

Po domácí výhře s Přerovem, kterou režírovali především mladíci širšího kádru, přišel ostřejší test v nedalekém Valmezu. Přitom až do 51. minuty drželi hráči Nového Jičína vedení 3:2, potom však domácí hráči třemi góly otočili skóre.

Do utkání vstoupily oba týmy s velkým nasazením a šance se střídaly na obou stranách. Prvního gólu se dočkali hosté v 7.minutě zásluhou Andrýska, který prostřelil brankáře Slováka - 0:1. O dvě minuty později měl na hokejce vyrovnání Robin Bacul, Kozák ho však dvakrát vychytal a při třetím pokusu mu pomohla tyč. Ve 25. minutě srovnal Bokroš, ale ve 27. minutě pojistil vedení domácích Kopecký. Za další minutu pak vyrovnal Toman, který si najel do druhé vlny a nechytatelnou střelou nedal Slovákovi šanci - 2:2. V polovině utkání ukázali novojičínští hráči krásnou souhru, na jejímž konci byl skórující navrátilec Glabazňa - 2:3. Až 51. minutě domácí srovnali a do konce zápasu otočili.

HC Bobři Valašské Meziříčí - HC Gedos Nový Jičín 5:3 (0:1, 2:2, 3:0)

Branky a nahrávky: 25. Bokroš (Kovář), 27. Kopecký (Bacul), 51. Ambruz (Kovář, Vašut), 52. Linduška (Dostál, Tatarčík), 59. Bacul (Bokroš, Růčka) – 7. Andrýsek (Tomášek, Gebauer), 28. Toman (Zedník, Gulda), 31. Glabazňa (Macháček, Gebauer), vyloučení: 5:3, využití: 1:0, v oslabení: 0:0, poměr střel: 33:31

Valašské Meziříčí: Slovák (31. Vlachynský) - Mikel, Vašut, Růčka, Blažek, Musil, Ovšák, Dvořák - Martiník, Bacul R., Kopecký, Varga D., Kovář, Ambruz, Balga, Varga Mir., Varga Mar., Dostál, Linduška, Tatarčík, Bokroš. Trenér Jaroslav Stuchlík

Nový Jičín: Kozák (31. Šrámek) - Horák, Andrýsek, Chvostek, Báchor, Gulda, Slavík - Skaloš, Macháček, Glabazňa - Gebauer, Toman, Zedník - Štěpják, Tomášek, Uhlár - Rak, Havlík, Křesťan. Trenér Petr Kneblík

Jaroslav Stuchlík (Valašské Meziříčí): Utkání se mi líbilo, svým dobrým výkonem mě překvapil soupeř, kterého jsem loni v zápasech neviděl. Nám tento zápas hlavně splnil vše, co se od přáteláků očekává. Bylo tam nasazení, bojovnost. Byl jsem zvědavý i na jednotlivce, neboť se do týmu vrátil Lukáš Bokroš, kterého znám ještě ze Zlína. Momentálně máme přetlak útočníků a naopak nedostatek beků.

Petr Kneblík (Nový Jičín): První dvě třetiny byly z naší strany dobré. V poslední třetině bylo vidět, že oni jsou již tři týdny na ledě, my jenom týden, a soupeř nás přehrál fyzicky. Čtyři góly Valmezu jsme jim sami připravili vlastními individuálními chybami, kdy jsme špatným taktickým postavením umožnili soupeři skórovat.

Nový Jičín – Hokejový klub Gedos Nový Jičín zahajuje prodej permanentek na nastávající druholigovou sezonu 2011/2012. Jak uvedly oficiální internetové stránky klubu, permanentka má pro svého majitele několik výhod, mezi nimi tu nejdůležitější - ušetříte a ještě se budete bavit hokejem.
Pakliže si chcete zajistit permanentku na hokej, učiňte tak co nejdřív. Zakoupením permanentky získáte výhody oproti běžnému prodeji lístků před zápasem. Především vás vyjde cena na jedno utkání na 35,- (ušetříte 5,-, celkem 110,-; v případě vstupného na stání). Nebo si můžete vybrat permanentku na sezení, a tím si zajistíte nejenom výborný výhled z tribuny A, ale také pohodlné sledování zápasů.

Permanentky na hokej jsou již v prodeji

Na sezení (omezené množství - 120 míst): 22 domácích zápasů (1 100 Kč/ks), celé play-off pak zcela zdarma
Na stání (bez omezení): 22 domácích zápasů (770 Kč/ks)
Objednávejte na telefonu 608 705 029 u Milana Urbana. (red)