Hokejisté Kopřivnice dokázali ukončit čtvrtfinálovou sérii už na ledě Rožnova pod Radhoštěm. Po domácím těsném vítězství 5:3 prohrávali v Rožnově už 0:2, ale góly Kameníčka a Bílka nakonec dotáhli zápas do prodloužení. V něm odmítl nájezdy Marcel Kaňovský, který rozhodující trefou rozhodl o postupu týmu Václava Slabého do semifinále letošního play-off.

Naopak Studénka musela, po domácí prohře s Krnovem, bezpodmínečně zvítězit. Hostující svěřenci Miroslava Pokorného neponechali nic náhodě a po čtyřiceti minutách vedli 4:2. Brankostrojem ve třetí třetině dali jasně najevo, že na konec sezony je přece jenom ještě brzy a, i díky hattricku Adama Křiváka, zvítězili ve druhém utkání série 9:2. Studénka si tak po domácí porážce 2:4 vynutila rozhodující třetí bitvu, která se odehraje ve středu 6. března na zimní stadionu ve Studénce.

2. zápasy čtvrtfinále Sony play-off krajské ligy mužů: HK Krnov - HC Studénka 2:9 (1:2, 1:2, 0:5)

Branky: 7. J. Hudečka, 35. Vysloužil (J. Hudečka) 14. Křivák (Tatarčík, Novák), 20. Lindovský (Tomášek), 23. Čáň (Orszulik), 33.Tatarčík z tr. stř., 45. Křivák (Sochorek, Janečka I), 49. Sochorek (Novák, Pokorný), 50. Tatarčík (Čáň), 51. Křivák (Sochorek, Medek), 54. Sochorek (Holanik).

STAV SÉRIE 1:1.

HC Rožnov pod Radhoštěm - HC Kopřivnice 2:3 pp (2:1, 0:0, 0:1 -0:1)

Branky: 3. Vaculín (Kroupa, Černý), 10. Babiš (J. Martyčák,T. Martyčák) 11. Kameníček (Jašek), 53. Bílek (Hruškovský, Unzeitig), 65. Kaňovský (Kameníček, Hruškovský).

KONEČNÝ STAV SÉRIE 0:2.

Více se o čtvrtfinále krajské hokejové ligy dočtete v úterním vydání Novojičínského deníku, v týdeníku Region.

Vážení čtenáři, Deník na svém webu nezveřejňuje celý obsah novin a celé znění všech článků. Ucelené zpravodajství z regionu, České republiky i zahraničí, kultury a sportu, a také rubriky zábavy, osobní inzerce nebo speciální přílohy najdete v tištěném vydání Vašeho deníku nebo ve zlevněné předplacené internetové verzi. Aplikaci e-paper najdete ve spodní části těchto webových stránek. Deník v plném znění takto můžete po připojení číst kdykoliv a kdekoliv na počítači nebo mobilním zařízení. Stránky i jednotlivé články můžete tisknout nebo archivovat.