Liga juniorů

HK Nový Jičín - HK Prostějov 6:2 (3:0, 0:0, 3:2), branky Nového Jičína: 1. R. Částečka (Hyžák), 3. Toman, 11. M. Valchář (Toman), 48. Martinčík (Adamec), 57. Hyžák (Sudolský), 59. Sudolský (M. Valchář), vyloučení: 10:9, využití: 0:2, v oslabení: 0:0, poměr střel: 30:29.
Nový Jičín: Polonyi – M. Valchář, J. Valchář, Hyžák, Duda, Palacký, Michálek - Sudolský, P. Zedník, Toman – R. Částečka, A. Zedník, Heitel - Šimko, Martinčík, Adamec. Trenér Jaroslav Trčálek
Ostatní výsledky 39. kola, finálová část: Havlíčkův Brod - Kroměříž 7:5, Přerov - Šumperk 8:5, Frýdek-Místek - Orlová 3:4

HK Kroměříž - HK Nový Jičín 5:6 (0:1, 3:2, 2:3), branky Nového Jičína: 1. A. Zedník (R. Částečka, J. Částečka), 33. Toman (P. Zedník, Sudolský), 34. P. Zedník (Sudolský), 52. P. Zedník (Toman), 57. P. Zedník (Toman), 60. A. Zedník (Hyžák), vyloučení: 9:12, 10 min. M. Valchář, Šimko (oba Nový Jičín), využití: 5:2, v oslabení: 0:0, poměr střel: 28:29.
Nový Jičín: Polonyi – M. Valchář, J. Valchář, Hyžák, Duda, Heitel, Palacký - Toman, P. Zedník, Sudolský – R. Částečka A. Zedník, J. Částečka - Adamec, Šimko, Michálek. Trenér Jaroslav Trčálek

Ostatní výsledky 40. kola, finálová část: Prostějov – Frýdek-Místek 4:2, Orlová - Přerov 4:3, Šumperk - Havlíčkův Brod 5:4

HC Kopřivnice - Kometa Úvoz 3:4 (1:1, 0:2, 2:1), branky Kopřivnice: Zuber, Hrubý, Sluštík.
Kopřivnice: Weber, Demel - Miček, Sopuch, Ševčík, David, Hrubý – Zuber, Sluštík, Hanzlík, Kičmer, Kuchař, Klos, Kubec. Trenér Pavel Mikšovský

Ostatní výsledky 36. kola, skupina o udržení: Uherské Hradiště - Pelhřimov 4:4, Žďár nad Sázavou - Krnov 4:3

Liga dorostu

HC Kopřivnice - HC Orlová 2:2 (0:0, 1:1, 1:1), branky Kopřivnice: Jaroš, P. David, vyloučení: 8:6.
Kopřivnice: Rajniak - Baldík, Kostelní, Surovčík, Horkel, Rafaj, Miček - Jašek, Mach, Suchý - Jaroš, Dřevojánek, Gonos - Šlosar, Žárský, Ševčík – P. David, Sochorek, Kuchyňka. Trenér Miroslav Pokorný

Ostatní výsledky 40. kola, finálová skupina: HK Jestřábi Prostějov - Kometa Úvoz 2:3, HC Znojemští Orli - HC Frýdek-Místek 6:6, HC Rebel Havlíčkův Brod - Žďár n. Sázavou 6:2
SHK Hodonín - HK Nový Jičín 1:3 (1:1, 0:0, 0:2), branky Nového Jičína: Vítek, Hradil, Vaněk.

Ostatní výsledky 36. kola, skupina o udržení: HC Minor 2000 Přerov - HK Kroměříž VTJ 2:2, HC Spartak Pelhřimov - HC Uherské Hradiště 9:2

Žákovská liga – 9. třída, skupina M

13. kolo: HC Kopřivnice - HC Minor 2000 Přerov 6:3, HC Uherské Hradiště - HK Nový Jičín 1:5 (0:2, 0:2, 1:1), SK Karviná - HC Orlová 6:2, HC Frýdek Místek - HC Uherské Hradiště 7:3

Žákovská liga – 8. třída, skupina M

13. kolo: HC Uherské Hradiště - HK Nový Jičín 4:10 (1:4 0:2 3:4), HC Kopřivnice - HC Minor 2000 Přerov 1:5, SK Karviná - HC Orlová 6:1, HC Frýdek Místek - HC Uherské Hradiště 6:2

Krajský přebor starších žáků

22. kolo: HC Uničov - HC Studénka 5:7, HC Uherský Brod - HC Bohumín 15:3, HOKEJ Uherský Ostroh - TJ Slavoj Český Těšín 5:10, HC Bobři Valašské Meziříčí - HC Krnov 10:5

Krajská liga mladších žáků – 7. třída, skupina M

13. kolo: HC Minor 2000 Přerov - HC Kopřivnice 3:1, HC Orlová - SK Karviná 2:2, HC Uherské Hradiště - HC Frýdek Místek 3:3
Předehrávka 14. kola: HC Kopřivnice - HC Uherské Hradiště 3:3, HK Nový Jičín - HC Orlová 7:4 (2:1, 3:0, 2:3), branky Nového Jičína: Kiral 2, Grygařík 2, Hermann 2, Caban

Krajská liga mladších žáků – 6. třída, skupina M

13. kolo: HC Minor 2000 Přerov - HC Kopřivnice 3:4, HC Orlová - SK Karviná 8:2, HC Uherské Hradiště - HC Frýdek Místek 7:3
Předehrávky 14. kola: HK Nový Jičín - HC Orlová 10:5 (3:1, 4:3, 3:1), branky Nového Jičína: Kovařčík 4, Poruba 3, Škubala 2, Bartko, HC Kopřivnice - HC Uherské Hradiště 1:2

Krajský přebor mladších žáků

22. kolo: HC Uničov - HC Studénka 4:4, HC Uherský Brod - HC Bohumín 5:2, HOKEJ Uherský Ostroh - TJ Slavoj Český Těšín 5:1, HC Boskovice - TJ Horní Benešov nehlášeno

Krajský přebor přípravek – 5. třída

HK Nový Jičín - HC Frýdek-Místek 13:1 (4:0, 6:0, 3:1), branky Nového Jičína: Poruba 3, Kovařčík 3, Heralt 3, Bartoň, Toman, Palacký, Škubala.

HC Kopřivnice - HC Český Těšín 19:1, branky Kopřivnice: Ollender 8, Zorinacz 4, Matuš 2, Kofroň, Mach, Raška, Dohnal, Kyselý.

Krajský přebor přípravek – 4. třída

HC Kopřivnice - HC Bohumín 7:6, branky Kopřivnice: Vala 4, Kalus, Šustala, Matula.

HK Nový Jičín - HC Frýdek-Místek 7:3 (1:0, 3:3, 3:0), branky N. Jičína: Friedel 2, Palacký 2, Dětský 2, Štůrala.

Liga mladších přípravek – minihokej A

HC Studénka A - HC Kopřivnice A 5:6, branky Kopřivnice: Wolf 2, Kalus 2, Pindur, Zátopek.

HK Nový Jičín A - SK Karviná A 6:1 (2:0, 1:0, 3:1, 0:0), branky Nového Jičína: Dvorský, Selzer, Holub, Irgl, Krupa 2.

Ostatní výsledky 25. kola: HC Sareza Ostrava A - HC Frýdek-Místek A 8:4, HC Slezan Opava A - HC Bohumín A 14:11

Liga mladších přípravek – minihokej B

HC Studénka B - HC Kopřivnice B 2:26, branky Kopřivnice: Gřesík 6, Raška 5 , Kotouček 4, Takáč 4, Mužný 2, Hykl 2, Adok, Kučera, V. Zátopek.

Ostatní výsledky 25. kola: HC Sareza Ostrava B - HC Frýdek-Místek B 7:4, HC Havířov Panthers B - HK Krnov B 27:0, HC Slezan Opava B - Slavoj Český Těšín B 9:4

Tabulky najdete na těchto stránkách: www.volny.cz/kvv.ostrava/ nebo www.hokej.cz