Krajská liga mužů

HK Krnov – HC Studénka 4:5 sn (0:2, 2:0, 2:2 – 0:0, 0:1)

Branky a nahrávky: 24. Tichý (Holeš, Malíř), 36. Kostovský (Hudečka, Bednárek), 55. Kubík (Malíř, Bednárek), 56. Pavlica (Hudečka, Bednárek) – 9. Holanik (Kaňovský), 14. R. Tomášek (Mičulka, Kaňovský), 50. Sikora (Čáň), 59. Sikora (Kaňovský), 66. Rozhodující nájezd Horák, vyloučení: 5:9, bez využití, poměr střel: 49:30, rozhodčí: Pelc – Bartošák, V. Hanzlík, diváci: 456.

Krnov: Šlupina (21. Kolbert) – Bednárek, Marienka, Ševčík, Haleňák, Tvardek, Holeš, Hudečka, Tichý, P.Michálek, P.Dvořák, D.Dvořák, Kubík, Gála, Malíř, T.Michálek, Pavlica, Kostovský. Trenér Antonín Plánovský

Studénka: Válek (Dobřanský) – Sikora, Holanik, Mikeska, Koloničný, Kovář, Jedlička – Mičulka, Kaňovský, R.Tomášek – Urbanec, Čáň, Horák – Ollé, Homola, Bolf. Trenér Stanislav Kacíř

HC Kopřivnice – TJ Horní Benešov 3:4 (2:0, 1:0, 0:4)

Branky a nahrávky: 17. Novotný (Nevrkla), 17. Janečka (Bílek), 24. Křivák (Nevrkla) – 43. Lhotský T., 46. Wolf P., 50. Tošenovjan P., 59. Mičola M., vyloučení: 10:8, navíc Janečka, Bílek – Lhotský R. 10 min

Kopřivnice: Jahodář – Gebauer, Nevrkla, Merenda, Novotný, Vaculín, Hrubý A., Chalupa, Jašek R. Bílek, Třeštík, Janečka, Kuděla, Mikeska, Mach L., Hrubý D., Křivák, Klos. Trenér Miroslav pokorný st.

Zbylý výsledek 18. kola: SK Karviná – HC Rožnov pod Radhoštěm 5:4 (3:2, 2:1, 0:1)

1. Horní Benešov 18 11 2 0 5 83:51 37
2. Krnov 18 10 2 3 3 87:74 37
3. Karviná 18 9 0 1 8 82:83 28
4. Studénka 18 6 3 2 7 74:83 26
5. Rožnov p. R. 18 5 1 2 10 69:75 19
6. Kopřivnice 18 4 1 1 12 65:94 15

Krajská liga juniorů

Dohrávka 17. kola: HC Bobři Valašské Meziříčí – HC Studénka 14:5 (2:1, 6:2, 6:2)

Branky a nahrávky: 11. Kajaba (Sochora, Bártek), 20. Byrtus (Skýba), 24. Prycl (Bukovjan), 26. Skýba (Byrtus), 29. Skýba (Byrtus), 34. Babiš (Byrtus), 35. Mikel (Mi. Varga), 38. Sochora (Mi. Varga), 47. Kajaba (Sochora), 47. Sochora (Kajaba), 48. Byrtus (Skyba), 50. Kajaba (Bártek), 52. Sochora (Mikel), 54. Skyba (Byrtus) – 8. Sikora (Kvasnica), 28. Domes (David), 35. Lindovský (Prorok), 53. Barnáš, 56. Prorok, vyloučení: 8:12 navíc Kolovrátník – Dřevojánek oba 5+ do konce utkání, využití: 5:0, poměr střel: 37:22, rozhodčí: Fiedler – Dočkal, Smílek, diváci: 60

Valašské Meziříčí: Netolička (31. Mrkvánek) – Bártek, Skyba, Byrtus, Sochora, Krčma, Rycl, Bartozel, Baroš, Kolovrátník, Babiš, Bukovjan, Mikel, Mi. Varga, Krčma, Kajaba, Kabeláč. Trenér Jan Dědek

Studénka: Medek (35. Tejeda) – Sikora, Domes, Baldik, Lindovský, Dřevojánek, David, Erebe, Mikula, Prorok, Barnáš, Suchý, Kvasnica, Opavský, Žárský, Zvoníček, Kucsera. Trenér Petr Brovjak

20. kolo: HC TJ Šternberk – HK Kroměříž B 7:0 (2:0, 1:0, 4:0)

1. Šternberk 12 10 0 2 74:45 20
2. Valašské Meziříčí 12 9 0 3 100:42 18
3. Studénka 12 4 0 8 52:77 8
4. Kroměříž B 12 1 0 11 29:91 2

Liga staršího dorostu
Skupina o udržení

HK Nový Jičín – HC Břeclav 3:3 (1:3, 0:0, 2:0)

Branky a nahrávky: 19. Šatrán (Hruška), 42. Mucala, 58. Gajdoš (Veselský) – 1. Papp (Konečný), 14. Konečný, 18. Konečný (Papp), vyloučení: 10:9, využití: 1:0, v oslabení: 0:2, poměr střel: 30:29

Nový Jičín: Baldík – Hradil, Gonos, Mucala, Gajdoš, Veselský – Orság, Pargač, Havlík – Hruška, Šatrán, Holáň – Motloch, Štrbík, Urban. Trenér Václav Slabý

Břeclav: Hübner – Bartoš O. Bartoš C., Zháňal, Papp, Směřička, Konečný, Polák, Lejska, Nedvěd, Bolfík, Šimeček, Hláva, Nekoranec, Pánovec, Mokráň, Vaculík, Nešpor, Farsa, Sofka, Ondrušík

1. Poruba 30 21 2 7 153:79 44
2. Znojmo 30 20 4 6 135:79 44
3. Šumperk 30 19 5 6 101:61 43
4. Opava 30 16 2 12 120:95 34
5. Orlová 30 14 6 10 114:95 34
6. Úvoz 30 15 2 13 92:92 32
7. Přerov 30 13 3 14 123:107 29
8. Prostějov 30 12 4 14 74:81 28
9. Břeclav 28 12 1 15 87:89 25
10. Fr.-Místek 28 10 4 14 91:107 24
11. Nový Jičín 28 10 3 15 89:84 23
12. Karviná 28 10 3 15 88:100 23
13. Uh. Hradiště 28 11 1 16 84:131 23
14. Uničov 28 2 2 26 28:179 2

Liga mladšího dorostu

Skupina o postup

25. kolo: HK Jestřábi Prostějov – HK Nový Jičín 6:0, HC Frýdek-Místek – HC Zubr Přerov 4:6, HC Uherské Hradiště – HC Kometa Úvoz 8:0

Skupina o udržení

25. kolo: SK Karviná – HC Znojemští Orli 5:4

1. Prostějov 22 15 1 6 125:66 31
2. Přerov 22 14 3 5 105:57 31
3. Fr.-Místek 22 13 3 6 102:74 29
4. Uh. Hradiště 22 11 3 8 99:84 25
5. Nový Jičín 22 10 2 10 74:102 22
6. Kometa Úvoz 22 8 4 10 78:93 20
7. Orlová 22 8 4 10 64:67 20
8. Kopřivnice 21 8 3 10 77:65 19
9. Břeclav 21 6 5 10 62:87 17
10. Karviná 20 6 1 13 67:101 13
11. Znojmo 22 5 1 16 61:118 11

Krajská liga dorostu

HC Kopřivnice B – HC Studénka 12:1 (5:0, 1:1, 6:0)

Branky a nahrávky: 2. Vašut (Křenek), 4. Horák (Křenek), 14. Hajda (Dohnalem), 19. Novosad (Skopal), 20. Suchánek (Mynarčík), 29. Kabeláč (Lichnovský), 49. Křenek (Lichnovský), 53. Horák (Mynarčík), 55. Vašut (Švrček, Lichnovský), 56. Švrček (Kabeláč), 57. Lichnovský, 60. Lichnovský (Vašut) – 22. Voznička (Gröger), vyloučení: 9:14 navíc Gröger, Mikula, Voznička, Kotas (všichni Studénka) na 10 minut, využití: 7:0, v oslabení: 1:0, poměr střel: 33:20, rozhodčí: Fiedler – Bártek, Janiš, diváci: 30

Kopřivnice B: Dohnálek (Frňka) – Beňo, Mynarčík, Švrček, Křenek, Horák, Lichnovský, Vašut, Skopal, Kabeláč, Novosad, Hajda, Suchánek, Rašner. Trenér Daniel Dohnálek

Studénka: Černý (Grufík) – Mikula, Žídek, Ertel, Rožánek, Muchl, Balcar, Haltof, Pa. Mičulka, Kotas, Voznička, Foltas, Gröger, Polášek. Trenér Mojmír Kotas

Zbylý výsledek 15. kola: TJ Sl. Č. Těšín HC TJ Šternberk 9:0 (2:0, 2:0, 5:0)

Dohrávka 13. kola: HK Krnov – HC Studénka 6:3 (1:1, 1:1, 4:1)

Branky a nahrávky: 9. Fňukal, 39. Krupa (Volčík), 42. Volčík (Šopík), 47. Hudečka (Fňukal), 57. Volčík (Humplík), 60. Hudečka – 19. Muchl (Schön), 39. Voznička (Rožánek), 45. Pa. Mičulka, vyloučení: 2:4, využití: 1:0, v oslabení: 1:0, poměr střel: 27:23

Krnov: Tengler (Barčuk) – Holiš, Závěšický, Podzimný, Šopík, Fňukal, Hudečka, Humplík, Volčík, Krupa, Pavlica, Vaněk. Trenér Antonín Plánovský

Studénka: Černý (Grufík) – Balcar, Žídek, Mikula, Rožánek, Haltof, Pe. Mičulka, Pa. Mičulka, Kotas, Ertel, Voznička, Foltas, Schön, Homola, Gröger, Muchl. Trenér Mojmír Kotas

1. Kopřivnice B 15 13 1 1 118:35 27
2. Český Těšín 15 9 3 3 71:43 21
3. Krnov 13 4 3 6 58:58 11
4. Studénka 15 4 3 8 66:84 11
5. Bohumín 12 5 0 7 41:68 10
6. Šternberk 14 1 2 11 33:99 4

Žákovská liga – 8. třída

22. HC Orlová – HC Oceláři Třinec 4:4, HC Havířov Panters – HC Frýdek-Místek 12:1, HK Nový Jičín – HC Slezan Opava 5:5, HC Vsetín – SK Karviná 19:4, HC Vítkovice Steel – HC VOKD Poruba 7:2, HC Kopřivnice – HC Olomouc 0:13

1. Vsetín 22 19 3 0 199:54 41
2. Vítkovice 22 18 3 1 207:43 39
3. Olomouc 22 16 1 5 146:49 33
4. Třinec 22 10 5 7 108:90 25
5. Opava 22 10 5 7 110:80 25
6. Poruba 22 11 2 9 102:93 24
7. Havířov 22 9 3 10 90:92 21
8. Nový Jičín 22 8 5 9 104:108 21
9. Fr.-Místek 22 5 2 15 63:169 12
10. Orlová 22 3 3 16 68:169 9
11. Karviná 22 3 2 17 86:199 8
12. Kopřivnice 22 3 0 19 63:200 6

Žákovská liga – 7. třída

22. kolo: HC Orlová – HC Oceláři Třinec 3:8, HC Havířov Panters – HC Frýdek-Místek 6:5, HK Nový Jičín – HC Slezan Opava 0:4, HC Vsetín – SK Karviná 11:0, HC Vítkovice Steel – HC VOKD Poruba 0:4, HC Kopřivnice – HC Olomouc 1:21

1. Olomouc 22 19 1 2 156:38 39
2. Třinec 22 18 2 2 163:55 38
3. Vsetín 22 17 3 2 174:45 37
4. Opava 22 15 2 5 121:45 32
5. Poruba 22 12 3 7 90:60 27
6. Vítkovice 22 12 1 9 122:58 25
7. Nový Jičín 22 9 2 11 100:88 20
8. Havířov 22 8 1 13 69:120 17
9. Kopřivnice 22 4 2 16 46:207 10
10. Karviná 22 3 1 18 68:176 7
11. Fr.-Místek 22 2 3 17 34:142 7
12. Orlová 22 1 3 18 35:144 5

Žákovská liga – 6. třída

22. kolo: HC Oceláři Třinec – HC Orlová 5:7, HC Frýdek-Místek – HC Havířov Panters 3:3, HC Slezan Opava – HK Nový Jičín 12:0, SK Karviná – HC Vsetín 7:4, HC VOKD Poruba – HC Vítkovice Steel 1:7, HC Olomouc – HC Kopřivnice 5:4

1. Opava 22 20 0 2 209:56 40
2. Kopřivnice 22 18 1 3 174:69 37
3. Vítkovice 22 18 1 3 175:35 37
4. Olomouc 22 16 2 4 141:65 34
5. Karviná 22 14 0 8 124:95 28
6. Vsetín 22 9 1 12 115:136 19
7. Orlová 22 9 1 12 89:113 19
8. Poruba 22 8 2 12 98:156 18
9. Třinec 22 7 0 15 79:147 14
10. Havířov 22 5 1 16 76:157 11
11. Nový Jičín 22 3 0 19 47:146 6
12. Fr.-Místek 22 0 1 21 34:186 1

Žákovská liga – 5. třída

22. kolo: HC Oceláři Třinec – HC Orlová 8:1, HC Frýdek-Místek – HC Havířov Panters 4:2, HC Slezan Opava – HK Nový Jičín 4:2, SK Karviná – HC Vsetín 5:1, HC VOKD Poruba – HC Vítkovice Steel 4:2, HC Olomouc – HC Kopřivnice 7:3

1. Olomouc 22 19 0 3 127:63 38
2. Kopřivnice 22 18 1 3 164:59 37
3. Třinec 22 18 0 4 160:83 36
4. Poruba 22 13 2 7 110:94 28
5. Vítkovice 22 13 2 7 126:88 28
6. Opava 22 13 2 7 124:57 28
7. Havířov 22 7 4 11 76:108 18
8. Orlová 22 5 2 15 66:143 12
9. Karviná 22 6 0 16 59:129 12
10. Fr.-Místek 22 6 0 16 58:121 12
11. Nový Jičín 22 5 1 16 64:114 11
12. Vsetín 22 1 2 19 48:123 4

Liga mladších žáků – 4. třída

18. kolo: JKH GKS Jastrzębie – HC Oceláři Třinec 4:8, HC Kopřivnice – SK Karviná 12:1, HC Vítkovice Steel – TJ Slavoj Český Těšín 4:7, HC Bohumín – HC Slezan Opava 1:19, HC VOKD Poruba – HK Nový Jičín 5:7, HC Orlová – HC Havířov Panters 1:13

1. Opava 16 15 0 1 152:40 30
2. Třinec 14 13 0 1 159:54 26
3. Havířov 15 10 2 3 100:43 22
4. Kopřivnice 15 10 1 4 123:97 21
5. Nový Jičín 16 9 1 6 115:73 19
6. Český Těšín 14 7 2 5 105:59 16
7. Fr.-Místek 15 8 0 7 116:77 16
8. Vítkovice 14 6 2 6 100:92 14
9. Poruba 15 6 1 8 92:91 13
10. Jastrzebie 15 2 1 12 47:137 5
11. Karviná 15 2 1 12 59:163 5
12. Orlová 15 2 1 12 67:183 5
13. Bohumín 15 0 2 13 40:166 2

Liga mladších žáků – 3. třída

Skupina A

HC Studénka A – HC Slezan Opava A 3:12 (1:4, 0:3, 2:5)

Branky: 11. Kaňovský, 30. Kaňovský, 34. Tobolová (Žídek) – 4. Červenka, 5. Červenka, 6. Hudečka, 9. Červenka, 18. Čupa, 23. Beránek, 26. Hudečka, 36. Beránek, 39. Beránek (TS), 40. Beránek, 42. Matuška, 45. Hudečka

Ostatní výsledky 18. kola: JKH GKS Jastrzębie – HC Oceláři Třinec 2:12, HC Frýdek-Místek – HK Krnov 5:7, HC Kopřivnice – SK Karviná 2:16, HC Vítkovice Steel – TJ Slavoj Český Těšín 11:2, HC VOKD Poruba – HK Nový Jičín 1:5, HC Orlová – HC Havířov Panters 3:9

Skupina B

HC Studénka B – HC Slezan Opava B 2:6 (1:2, 1:1, 0:3)

Branky: 9. Gebauer (Pavlištíková), 29. Gebauer (Teichmann) – 2. Kadula, 6. Krawiec (Kadula), 28. Jesenský, 34. Revaj (Lahuta), 35. Revaj (Těžký), 42. Revaj

Ostatní výsledky 18. kola: JKH GKS Jastrzębie – HC Oceláři Třinec 2:12, HC Frýdek-Místek – HK Krnov 2:1, HC Vítkovice Steel – TJ Slavoj Český Těšín 26:5, HC Studénka – HC Slezan Opava 2:6, HC VOKD Poruba – HK Nový Jičín 9:3, HC Orlová – HC Havířov Panters 11: