Krajská liga juniorů

HK Nový Jičín - Hokej Uherský Ostroh 11:2 (5:1, 2:0, 4:1)

Branky a nahrávky: 4. Kalamár (Martinčík), 4. Havlík, 6. Chvostek, 16. Martinčík (Chvostek), 20. Kalamár (Byrtus), 29. Byrtus (Chvostek), 39. Hruška (Havlík, Holáň), 46. Holáň (Hruška), 53. Byrtus (Martinčík), 57. Byrtus (Martinčík, Kalamár), 58. Grygařík (Kurovec) – 8. Vlk, 60. Studnička (Hanáček, Vlk), vyloučení: 13:8 - 10 min. + TH Šlapák M., využití: 2:1, v oslabení: 1:0, poměr střel: 36:28

Nový Jičín: Kostelecký - Chvostek, Bajer, Mucala, Hradil, Tisovský - Byrtus, Martinčík, Kalamár - Holáň, Havlík, Hruška - Grygařík, Kurovec, Hermann. Trenér Miroslav Škumát

Uh. Ostroh: Šlapák M. (58. Sauer) - Studnička, Dula, Kučera, Lano, Rozhon, Vlk, Hanáček, Močička, Malůšek, Nikl, Větříšek, Červenka, Šlapák J., Bachman

HC Kopřivnice - HK Kroměříž VTJ 6 : 2 (1:0, 3:2, 2:0)

Branky a nahrávky: 8. Mikeska (Bartošák, Kaluža), 22. Horák (Bartošák), 25. Pokorný (Starmann), 36. Pokorný (Groda, Málek), 43. Horák (Bartošák), 60. Pokorný – 23. Blahuš (Procházka, Matula), 26. Adamovič (Wachal), vyloučení: 7:7, využití: 1:2

Kopřivnice: Jahodář (Juřena); Gonos - Jašek, Surovčík - Bartošák, Beňo; Kaluža - Pokorný - Horák, Mikeska - Starmann - Brus, Groda – Málek. Trenéří Polášek Libor a Malík Jiří

Ostatní výsledky 1. kola: HC Rožnov pod Radhoštěm - HC TJ Šternberk 4:1, Bobři Valašské Meziříčí - Uherský Brod 13:1

1. Val. Meziříčí 1 1 0 0 13:1 2
2. Nový Jičín 1 1 0 0 11:2 2
3. Kopřivnice 1 1 0 0 6:2 2
4. Rožnov p. R. 1 1 0 0 4:1 2
5. Studénka 0 0 0 0 0:0 0
6. Šternberk 1 0 0 1 1:4 0
7. Kroměříž 1 0 0 1 2:6 0
8. Uh. Ostroh 1 0 0 1 2:11 0
9. Uh. Brod 1 0 0 1 1:13 0

Liga mladšího dorostu

HK Nový Jičín - HK Jestřábi Prostějov 2:3sn (0:1, 0:1, 2:0 - 0:0 - 0:1)

Branky a nahrávky: 56. Navrátil (Kotas), 59. Adamec (Kovařčík, Holaň) – 2. Kuncek (Sázel, Hofman), 29. Zavřel (Melka), rozhodující nájezd Sázel, vyloučení: 4:5, využití: 1:0, v oslabení: 0:0, poměr střel: 25:42

Nový Jičín: Bartoň P. - Navrátil, Blaževič, Holub, Zbytek, Bartoň M., Vávra - Holaň, Adamec, Pecha - Kotas, Kovařčík, Herman - Drholecký, Škubala, Palička. Trenér David Handl

Prostějov: Strašák - Klusák, Gatěk, Vykopal, Melka, Prokeš, Hofman, Sázel, Kuncek, Růžička, Lang, Zavřel, Willert, Zatloukal, Wind.
Ostatní výsledky 3. kola: SK Karviná - HC Uherské Hradiště 2:13, HC Kopřivnice - HC Frýdek-Místek 2:4, HC Orlová - HC Kometa Úvoz 3:8, HC Břeclav - SHKM Hodonín 1:9

HC Frýdek-Místek - HK Nový Jičín 4:5 (1:0, 1:4, 2:1)

Branky a nahrávky: 18. Lorek (Mičulka), 27. Walaski (Slavík), 54. Walaski (Slavík, Šerák), 55. Šerák (Sýkora) – 25. Kovařčík (Navrátil), 31. Holaň (Adamec, Kovařčík), 36. Toman (Palička, Škubala), 37. Kovařčík (Škubala), 56. Adamec (Kovařčík, Holaň), vyloučení: 7:5, využití: 0:3, v oslabení: 1:0, poměr střel: 28:33

Frýdek-Místek: Vedra - Slavík, Machura, Wojtyla, Káňa, Mádr, Štaffa, Skalický, Mičulka, Hykl, Šerák, Flok, Koval, Lorek, Ručka, Pavlík, Čverčko, Walaski, Sýkora

Nový Jičín: Bartoň P. - Navrátil, Blaževič, Holub, Zbytek, Bartoň M., Vávra - Holaň, Adamec, Pecha - Kotas, Kovařčík, Herman - Unger (21. Toman), Škubala, Palička. Trenér David Handl

Ostatní výsledky 4. kola: HC Uherské Hradiště - SHKM Hodonín 8:5, HC Kometa Úvoz - HC Břeclav 4:1, HK Jestřábi Prostějov - HC Orlová 11:3, SK Karviná - HC Kopřivnice 4:2

1. Uh. Hradiště 4 4 0 0 33:11 12
2. Úvoz 4 4 0 0 30:9 12
3. Prostějov 3 3 1 0 33:6 11
4. Hodonín 4 3 0 1 27:16 9
5. Fr.-Místek 4 2 0 2 11:14 6
6. Nový Jičín 3 1 1 2 15:22 4
7. Karviná 4 1 0 3 8:23 3
8. Břeclav 3 0 1 3 10:23 2
9. Orlová 3 0 1 3 11:29 1
10. Kopřivnice 4 0 0 4 7:32 0

Žákovská liga – 8. třída

2. kolo: VHK Vsetín – HC Orlová 9:2, HC Slezan Opava - HC Oceláři Třinec 6:7, HC PSG Zlín - HC Havířov Panthers 6:4, HC Vítkovice Steel - HC RT TORAX Poruba 3:3, SK Karviná - HK Nový Jičín a HC Černí vlci - HC Frýdek-Místek odloženo

1. Třinec 2 2 0 0 24:6 4
2. Zlín 2 2 0 0 12:7 4
3. Nový Jičín 1 1 0 0 13:2 2
4. Havířov 2 1 0 1 8:9 2
5. Vítkovice 1 0 1 0 3:3 1
6. Karviná 1 0 1 0 4:4 1
7. Fr.-Místek 1 0 1 0 4:4 1
8. Poruba 2 0 1 1 6:9 1
9. Vsetín 0 0 0 0 0:0 0
10. Opava 2 0 0 2 9:11 0
11. Orlová 1 0 0 1 2:13 0
12. Kopřivnice 1 0 0 1 0:17 0

Žákovská liga – 7. třída

2. kolo: VHK Vsetín - HC Orlová 7:8, HC Slezan Opava - HC Oceláři Třinec 1:5, HC PSG Zlín - HC Havířov Panters 14:0, HC Vítkovice Steel - HC RT TORAX Poruba 6:1, SK Karviná - HK Nový Jičín a HC Černí vlci - HC Frýdek Místek odloženo

1. Zlín 2 2 0 0 29:4 4
2. Třinec 2 2 0 0 11:3 4
3. Vítkovice 1 1 0 0 6:1 2
4. Karviná 1 1 0 0 8:5 2
5. Nový Jičín 1 1 0 0 6:5 2
6. Orlová 2 1 0 1 13:13 2
7. Opava 2 1 0 1 8:9 2
8. Vsetín 1 0 0 1 7:8 0
9. Fr.-Místek 1 0 0 1 5:8 0
10. Kopřivnice 1 0 0 1 2:6 0
11. Poruba 2 0 0 2 5:21 0
12. Havířov 2 0 0 2 4:21 0

Žákovská liga – 6. třída

HK Nový Jičín - SK Karviná 0:3 (0:0, 0:1, 0:2)

Branky a nahrávky: 22. Pas (Pieszonka), 49. Tvrdík (Klíma, Svoboda), 58. Szubert, vyloučení: 3:7, využití: 0:0, v oslabení: 0:0, poměr střel: 12:39

Nový Jičín: Bayer - Teichmann, Merenda, Voznička Marek, Már, Trost - Selzer, Najvar, Palacký - Voznička Martin, Plandor, Tvrdý - Zátopek, Timko. Trenér Jaroslav Havlík

Ostatní výsledky 2. kola: HC Frýdek-Místek - HC Kopřivnice 7:5, HC Oceláři Třinec - HC Slezan Opava 2:3, HC Havířov Panthers - PSG Zlín 2:12, HC RT Poruba - HC Vítkovice 4:11

1. Zlín 2 2 0 0 22:2 4
2. Opava 2 2 0 0 21:2 4
3. Vítkovice 2 2 0 0 19:6 4
4. Třinec 2 1 0 1 12:6 2
5. Orlová 1 1 0 0 6:2 2
6. Karviná 1 1 0 0 3:0 2
7. Fr.-Místek 1 1 0 0 7:5 2
8. Vsetín 1 0 0 1 2:8 0
9. Nový Jičín 2 0 0 2 2:9 0
10. Kopřivnice 2 0 0 2 8:17 0
11. Poruba 2 0 0 2 4:21 0
12. Havířov 2 0 0 2 2:30 0

Žákovská liga – 5. třída

HK Nový Jičín - SK Karviná 15:0 (5:0, 3:0, 7:0)

Branky a nahrávky: 1. Raška, 5. Morávek (Komáčka), 18. Komáčka, 19. Raška, 20. Komáčka (Klesla), 23. Morávek (Kožený), 29. Hilšer (Handl), 33. Raška (Kožený, Klesla), 48. Klesla (Morávek), 53. Komáčka (Morávek), 53. Raška, 57. Komáčka, 59. Morávek (Raška), 59. Kožený, 59. Handl, vyloučení: 1:3, využití: 0:0, v oslabení: 0:0, poměr střel: 48:12

Nový Jičín: Majoroš (31. Palička) - Havlík, Klesla, Šimíček, Czyž - Morávek, Kožený, Raška - Hilšer, Komáčka, Handl - Linhart, Geryk. Trenér Jaroslav Havlík

Ostatní výsledky 2. kola: HC Orlová - VHK Vsetín 2:12, HC Frýdek-Místek - HC Kopřivnice 2:7, HC Oceláři Třinec - HC Slezan Opava 3:8, HC Havířov Panthers - PSG Zlín 0:4, HC RT Poruba - HC Vítkovice 3:5

1. Vsetín 2 2 0 0 23:4 4
2. Nový Jičín 2 2 0 0 18:2 4
3. Zlín 2 2 0 0 9:1 4
4. Kopřivnice 2 2 0 0 17:9 4
5. Opava 2 1 1 0 14:9 3
6. Vítkovice 2 1 0 1 7:14 2
7. Havířov 2 0 1 1 6:10 1
8. Fr.-Místek 1 0 0 1 2:7 0
9. Poruba 2 0 0 2 4:10 0
10. Třinec 2 0 0 2 10:18 0
11. Orlová 2 0 0 2 4:15 0
12. Karviná 1 0 0 1 0:15 0

Krajská liga žáků – 4. třída

HC Orlová - HK Nový Jičín 1:9 (0:4, 1:2, 0:3)

Branky a nahrávky: 8. Raška (Morávek), 11. Kožený (Klesla), 13. Hájek (Havlík), 14. Klesla, 25. Morávek (Kožený), 26. Kožený (Raška), 37. Raška, 42. Kožený (Klesla), 42. Hájek, vyloučení: 1:0, využití: 0:0, v oslabení: 0:0, poměr střel: 8:34

Nový Jičín: Palička - Klesla, Kubo, Czyž, Havlík - Kožený, Raška, Morávek - Burýšek, Hájek, Géryk - Handl, Holáň, Najvar – Macháček. Trenér Jaroslav Fleischmann

Ostatní výsledky 2. kola: HC RT Poruba - HC Slezan Opava 0:8, HC Studénka - HC Rožnov pod Radhoštěm 2:10, HC Vítkovice - SK Karviná 12:0, HC Kopřivnice - HC Frýdek Místek 3:12

1. Opava 2 2 0 0 28:0 4
2. Nový Jičín 2 2 0 0 19:4 4
3. Vítkovice 1 1 0 0 12:0 2
4. Fr.-Místek 1 1 0 0 12:3 2
5. Jastrzebie 1 1 0 0 17:10 2
6. Rožnov p. R. 2 1 0 1 15:9 2
7. Poruba 2 1 0 1 7:13 2
8. Krnov 0 0 0 0 0:0 0
9. Třinec 1 0 0 1 10:17 0
10. Havířov 1 0 0 1 3:10 0
11. Studénka 1 0 0 1 2:10 0
12. Kopřivnice 1 0 0 1 3:12 0
13. Karviná 1 0 0 1 0:12 0
14. Orlová 2 0 0 2 1:29 0