Krajská liga mužů

HK Krnov - HC Nový Jičín B 3:1 (2:0, 0:1, 1:0)

Branky a nahrávky: 2. Pavlica (Bednárek), 14. Miškov (Pilip, Marienka), 60. Pavlica (Bednárek) – 30. Glabazňa (Šimíček), vyloučení: 5:6, využití: 2:0, v oslabení: 0:0, poměr střel: 44:28

Krnov: Šlupina - Tvardek, Matušinský, Marienka, Michálek, Pavlica, Kostovský, Tichý, Holeš, Haleňák, Vavrečka, Bednárek, Hudečka, Kubík, Miškov, Pilip, Hergrt

Nový Jičín: Gebauer - Valchář, Hradil, Bajer, Šimíček, Morava - Šimečka, Zedník A., Částečka J. - Glabazňa, Byrtus, Štěpják – Kalamár. Trenér Jaroslav Havlík

HC Studénka – TJ Horní Benešov 5:6 (0:1, 4:1, 1:4)

Branky a nahrávky: 29. Schneider (Kovář), 31. Horák (Kovář), 34. Kovář, 36. Horák (Schneider), 45. Bolf (Janečka) – 16. Palinčák (Zigmund), 40. Jurček (Zigmund, Pělucha), 44. Hejhal (Zigmund), 52. Palinčák (Lhotský), 56. Wolf (Lhotský), 58. Ondrušek (Bensch), vyloučení: 10:7 navíc Pastorek – Pělucha oba na 10 minut, využití: 0:2, poměr střel: 35:49, rozhodčí: Běčák – Havlík, Kittel, diváci: 180

Studénka: Pastorek (Medek) – Suchý, Ollé, Homola, Mikeska, Holanik, Jedlička, Horák, Janečka, Kovář, Schneider, Bolf, Čáň, Ertel, Veselský, Urbanec, Orszulik. Trenér Stanislav Kacíř

Horní Benešov: Pospíšil (Zeman) – Hejhal, Jurček, Pělucha, Kukla, Vlašánek, Bensch, Wolf, Palinčák, Ondrušek, Zikmund, Bršlica, Lhotský, Čermák, Fraš, Trubka. Trenér Marek Harazim

Zbylý výsledek 11. kola: HC Rožnov pod Radhoštěm - SK Karviná 3:4p

1. Kopřivnice 9 8 0 1 51:27 24
2. Horní Benešov 9 7 0 2 50:32 21
3. Karviná 10 5 1 4 57:41 17
4. Krnov 10 4 1 5 33:45 14
5. Nový Jičín B 9 4 0 5 35:38 12
6. Rožnov p. R. 9 2 2 5 37:49 8
7. Studénka 10 1 0 9 28:59 3

Krajská liga juniorů

HK Nový Jičín - HC TJ Šternberk 7:6 (2:3, 2:1, 3:2)

Branky Nového Jičína: Martinčík 3, Kalamár 2, Byrtus, Šatrán, vyloučení: 4:8, využití: 1:1, v oslabení: 0:0, poměr střel: 42:28

Nový Jičín: Kostelecký - Bajer, Kurovec, Kalamár, Javora, Tisovský - Šatrán, Martinčík, Byrtus - Havlík, Hruška, Orság - Kiral, Holáň, Grygařík. Trenér Miroslav Škumát

HC Kopřivnice - Hokej Uherský Ostroh 2:1 (0:1, 1:0, 1:0)

Branky a nahrávky: 32. Bartošák (Šustek), 44. Kaluža (Kordoš) – 15. Studnička, vyloučení: 5:10, využití: 0:0

Kopřivnice: Jahodář, Juřena, Gonos, Fiala, Brus, Kaluža, Groda, Starmann, Jašek, Bartošák, Surovčík, Málek, Kuchyňka, Kordoš, Šustek. Trenéři Polášek Libor a Malík Jiří

Ostatní výsledky 11. kola: HC Bobři Valašské Meziříčí - HK Kroměříž VTJ 10:2, HC Rožnov pod Radhoštěm - HC Studénka 6:4

1. Nový Jičín 10 8 1 1 69:31 17
2. Valašské Meziříčí 10 7 1 2 72:39 15
3. Rožnov p. R. 10 6 1 3 50:38 13
4. Kopřivnice 9 6 1 2 33:29 13
5. Šternberk 10 5 2 3 59:40 12
6. Studénka 8 3 0 5 42:41 6
7. Kroměříž 10 2 1 7 38:58 5
8. Uherský Brod 9 1 1 7 31:70 3
9. Uherský Ostroh 10 0 2 8 27:75 2

Krajská liga staršího dorostu

HK Nový Jičín - TJ Horní Benešov 7:2 (1:0, 2:1, 4:1)

Branky a nahrávky: 20. Holaň (Kovařčík), 37. Herman (Pecha), 40. Navrátil (Javora), 53. Kotas (Holub), 56. Holaň (Adamec), 58. Herman (Pecha), 59. Kiral (Hermann) – 39. Krupa (Podzimní), 44. Fňukal (Vaněk), vyloučení: 5:10, využití: 2:1, v oslabení: 0:0, poměr střel: 42:26

Nový Jičín: Lesák - Navrátil, Javora, Tisovský, Holub, Kiral, Bartoň - Hruška, Hermann, Grygařík - Kotas, Herman, Pecha - Adamec, Holaň, Kovařčík – Škubala. Trenér David Handl

Horní Benešov: Golcar - Fňukal, Snopek, Jadrníček, Švent, Bezděk, Tisoň, Vaněk, Podzimní, Salát, Mašlík, Rašo F., Krupa, Klech, Rašo J.

1. Nový Jičín 6 6 0 0 41:13 12
2. Český Těšín 5 3 0 2 39:16 6
3. Bohumín 4 1 0 3 10:29 2
4. Horní Benešov 5 0 0 5 12:44 0

Liga mladšího dorostu

HK Nový Jičín - HC Frýdek-Místek 4:2 (1:1, 0:0, 3:1)

Branky a nahrávky: 13. Adamec (Toman), 41. Škubala (Holaň), 45. Kotas (Blaževič), 58. Škubala (Kovařčík) – 13. Čverčko (Pavlík), 45. Anestis P., vyloučení: 3:5, využití: 1:0, v oslabení: 0:0, poměr střel: 40:31

Nový Jičín: Drnda - Navrátil, Bartko, Holub, Blaževič, Zbytek, Bartoň M. - Holaň, Kovařčík, Škubala - Pecha, Herman, Kotas - Toman, Adamec, Drholecký. Trenér David Handl

Frýdek-Místek: Badura - Slavík, Káňa, Wojtyla, Machura, Skalický, Volný, Lasák, Lorek, Anestis M., Anestis P., Koval, Pavlík, Svoboda, Čverčko, Mičulka, Ručka, Walaski

Ostatní výsledky 13. kola: SHKM Hodonín - HC Uherské Hradiště 6:4, HC Břeclav - HC Kometa Úvoz 0:10, HC Orlová - HK Jestřábi Prostějov 4:5sn, HC Kopřivnice - SK Karviná 0:7

1. Hodonín 13 12 0 1 75:36 36
2. Uherské Hradiště 12 10 0 2 94:42 32
3. Kometa Úvoz 12 10 0 2 76:32 30
4. Prostějov 11 7 0 4 68:36 25
5. Nový Jičín 12 7 0 5 68:68 22
6. Karviná 12 4 0 8 45:64 14
7. Frýdek-Místek 12 3 0 9 29:62 11
8. Břeclav 11 2 0 9 36:72 9
9. Orlová 8 1 0 7 37:64 8
10. Kopřivnice 11 0 1 10 28:80 5

Žákovská liga – 8. třída

12. kolo: VHK Vsetín - HC Vítkovice Steel 1:9, HC Kopřivnice - HC Oceláři Třinec 2:15

13. kolo: HC RT Torax Poruba - HC Vítkovice Steel 1:3

1. Zlín 11 9 2 0 90:20 20
2. Třinec 10 8 2 0 90:21 18
3. Vítkovice 11 8 2 1 75:29 18
4. Vsetín 12 8 0 4 72:49 16
5. Havířov 11 7 0 4 88:37 14
6. Poruba 10 4 2 4 45:36 10
7. Opava 9 4 1 4 45:27 9
8. Nový Jičín 10 3 1 6 62:53 7
9. Kopřivnice 10 2 0 8 13:112 4
10. Orlová 9 1 0 8 17:77 2
11. Frýdek-Místek 9 0 1 8 12:74 1
12. Karviná 8 0 1 7 13:87 1

Žákovská liga – 7 třída

12. kolo: VHK Vsetín - HC Vítkovice Steel 7:1, HC Kopřivnice - HC Oceláři Třinec 4:6

13. kolo: HC RT Torax Poruba - HC Vítkovice Steel 2:6

1. Zlín 11 11 0 0 107:19 22
2. Třinec 10 7 0 3 59:38 14
3. Vsetín 12 6 1 5 85:65 13
4. Kopřivnice 10 6 0 4 61:35 12
5. Opava 9 6 0 3 48:32 12
6. Vítkovice 11 6 0 5 45:34 12
7. Havířov 11 5 1 5 44:51 11
8. Poruba 10 5 0 5 46:61 10
9. Orlová 9 3 0 6 39:56 6
10. Karviná 8 2 0 6 27:55 4
11. Nový Jičín 10 2 0 8 25:76 4
12. Frýdek-Místek 9 0 0 9 11:75 0

Žákovská liga – 6. třída

12. kolo: HC Vítkovice Steel - VHK Vsetín 7:5, HC Oceláři Třinec - HC Kopřivnice 9:8

1. Zlín 10 10 0 0 112:10 20
2. Opava 11 9 0 2 85:24 18
3. Třinec 12 9 0 3 80:39 18
4. Vítkovice 11 9 0 2 75:39 18
5. Kopřivnice 12 8 0 4 68:59 16
6. Frýdek-Místek 10 5 0 5 31:49 10
7. Poruba 11 3 0 8 32:55 6
8. Vsetín 11 3 0 8 34:71 6
9. Orlová 10 3 0 7 32:71 6
10. Karviná 7 2 0 5 14:38 4
11. Nový Jičín 11 1 0 10 11:61 2
12. Havířov 10 1 0 9 24:82 2

Žákovská liga – 5. třída

12. kolo: HC Vítkovice Steel - VHK Vsetín 2:5, HC Oceláři Třinec - Kopřivnice 5:5

1. Vsetín 11 10 1 0 83:34 21
2. Opava 11 9 1 1 111:28 19
3. Kopřivnice 12 7 2 3 83:50 16
4. Nový Jičín 11 6 1 4 65:50 13
5. Zlín 10 6 0 4 52:29 12
6. Havířov 10 5 2 3 49:37 12
7. Třinec 12 5 2 5 80:70 12
8. Poruba 11 4 1 6 68:57 9
9. Vítkovice 11 3 2 6 55:63 8
10. Frýdek-Místek 10 1 2 7 33:65 4
11. Karviná 7 0 0 7 10:98 0
12. Orlová 10 0 0 10 13:120 0

Krajská liga žáků – 4. třída

SK Karviná - HK Nový Jičín 7:6 (1:2, 3:1, 3:3)

Branky a nahrávky Nového Jičína: 5. Raška (Kožený), 13. Raška, 22. Raška, 36. Raška (Kožený), 42. Morávek (TS), 44. Morávek (TS), vyloučení: 6:5, využití: 2:2, v oslabení: 0:0, poměr střel: 24:50

Nový Jičín: Palička - Havlík, Skácel, Machyňák, Rigo - Morávek, Kožený, Raška - Hájek, Macháček, Handl. Trenér Jaroslav Fleischmann

Ostatní výsledky 12. kola: HC Kopřivnice - HC Studénka 8:2, HC Frýdek-Místek - HC RT Poruba 8:5, HC Oceláři Třinec - HC Orlová 12:0, HK Krnov - HC Havířov Panthers 9:2

1. Opava 11 11 0 0 107:27 22
2. Jastrzebie 10 8 1 1 106:49 17
3. Nový Jičín 11 8 0 3 87:42 16
4. Rožnov p. R. 10 6 0 4 59:37 12
5. Třinec 10 6 0 4 72:62 12
6. Frýdek-Místek 10 5 2 3 66:59 12
7. Vítkovice 10 4 2 4 56:35 10
8. Poruba 10 5 0 5 60:47 10
9. Havířov 10 4 2 4 53:63 10
10. Krnov 8 2 1 5 35:46 5
11. Kopřivnice 10 2 0 8 25:74 4
12. Studénka 9 2 0 7 32:89 4
13. Karviná 7 1 0 6 25:62 2
14. Orlová 10 0 0 10 18:109 0

Krajská liga žáků – 3. třída (A)

12. kolo: HC Bohumín - JKH GKS Jastrzębie 5:18, TJ Slavoj Český Těšín - HC Vítkovice Steel 2:11, HC Kopřivnice - HC Studénka 7:5, HC Frýdek-Místek - HC RT TORAX Poruba 9:6, HC Oceláři Třinec - HC Orlová 9:5, HK Krnov - HC Havířov Panters 2:5, SK Karviná - HK Nový Jičín 12:3

Krajská liga žáků – 3. třída (B)

12. kolo: HC Bohumín - JKH GKS Jastrzębie 0:7, TJ Slovan Český Těšín - HC Vítkovice Steel 1:12, HC Kopřivnice - HC Studénka 11:2, HC Frýdek-Místek - HC RT TORAX Poruba 13:2, HC Oceláři Třinec - HC Orlová 4:7, HK Krnov - HC Havířov Panters 2:8, SK Karviná - HK Nový Jičín 4:3, HC Rožnov pod Rádhoštěm - HC Slezan Opava 5:2