Krajský přebor mužů

HC Studénka - HC Kopřivnice 2:1 (0:0, 1:1, 1:0)
Branky Studénky: Kaňovský, Novotný.

Ostatní výsledky 4. kola: HK Krnov - HC Frýdek-Místek 3:5 (1:1, 2:2, 0:2), SK Karviná - Horní Benešov 7:1 (1:1, 5:0, 1:0)

Liga juniorů

HK Nový Jičín - HK Jestřábi Prostějov 5:2 (4:1, 0:1, 1:0)
Branky a nahrávky: 4. Částečka R. (Michálek), 7. Částečka J. (Zbranek), 14. Částečka R. (Michálek), 15. Částečka J., 43. Bacul (Andrýsek) – 12. Kryl (Kučera, Dvořák), 34. Skácel (Kryl), vyloučení: 2:1, využití: 0:1, oslabení: 0:0, poměr střel: 32:21.
Nový Jičín: Kozák - Andrýsek, Chvostek, Valchář M, Urban, Částečka J., Zbranek - Zedník, Toman, Bacul - Vítek, Částečka R., Michálek - Šimko, Gulda, Křesťan - Marek J. Trenér Josef Doboš

Ostatní výsledky 14. kola: HC Dukla Jihlava - HC Frýdek-Místek 2:1, HC TJ Šternberk - SKLH Žďár n. Sázavou 3:3, HC Kometa Úvoz - HC Orlová 2:2, VŠK Technika Brno - HC Krnov 6:1, HC Zubr Přerov - HC Uherské Hradiště 1:0

SKLH Žďár n. Sázavou - HK Nový Jičín 1:5 (0:1, 1:0, 0:4)
Branky: 16. Chvostek (Toman), 41. Gulda (Marek J.), 47. Křesťan (Chvostek), 58. Valchář M. (Křesťan), 59. Marek J. (Urban), vyloučení: 5:8, využití: 1:2, oslabení: 0:0, poměr střel: 28:28
Nový Jičín: Kozák - Valchář M, Urban, Chvostek, Marek M., Částečka J., Zbranek - Gulda, Zedník, Marek J. - Vítek, Křesťan, Toman - Částečka R., Michálek, Šimko. Trenér Josef Doboš

Ostatní výsledky 15. kola: HC Zubr Přerov - HC Dukla Jihlava 3:7, HC Uherské Hradiště - VŠK Technika Brno 1:6, HC Krnov - HC Rebel Havlíčkův Brod 4:4, HK Kroměříž VTJ - HC Kometa Úvoz 5:1, HK Jestřábi Prostějov - HC Frýdek-Místek 4:4

Krajský přebor juniorů

HC Bobři Valašské Meziříčí - HC Studénka 4:6 (2:1, 1:1, 1:4)
Branky Studénky: 3 Horkel, Čáň, Štolpa, Kuhn
Studénka: Medek -Keberle, Štolpa, Bortl, Rapák, Horkel - Kucsera, Čáň, L. Malý - Gal, Ollé, Kuhn - Pastorek, Lindovský, Kvasnica. Trenér Oldřich Lipnický

Liga dorostu

HK Jestřábi Prostějov - HK Nový Jičín 3:4 (1:0, 1:2, 1:2)
Branky: 12. Venkrbec (Vavro, Prokop), 23. Mašek (Prokop), 53. Pozděna (Přikryl) – 21. Pargač (Havlík, Hradil), 36. Svoboda (Jelen), 45. Dressler (Pargač), 50. Svoboda (Žák, Havlík), vyloučení: 7:4, využití: 1:2, oslabení: 0:0, poměr střel: 29:45
Nový Jičín: Kohn – Žák, Báchor, Mucala, Hradil, Bajer, Kurovec, Gajdoš – Havlík, Pargač, Dressler - Jelen, Havlíček, Svoboda - Havrlant, Hruška, Holáň. Trenér Jaroslav Havlík

Ostatní výsledky 14. kola: HC Uherské Hradiště - HC Zubr Přerov 5:4, HC VOKD Poruba - HC Břeclav 2:2, HC Kopřivnice - HC Znojemští Orli 5:7, HC Orlová - HC Kometa Úvoz 5:2, SKLH Žďár n. Sázavou - SK Karviná 4:4, HC Frýdek-Místek - SK Horácká Slavia Třebíč 1:4

HK Nový Jičín - SKLH Žďár nad Sázavou 4:1 (2:1, 2:0, 0:0)
Branky: 2. Havlík (Svoboda), 14. Svoboda (Hradil), 21. Svoboda, 30. Svoboda (Hradil) – 12. Ludvík (Jan), vyloučení: 7:8, využití: 3:0, oslabení: 0:0, poměr střel: 28:21
Nový Jičín: Sommer – Žák, Báchor, Mucala, Hradil, Bajer, Kurovec – Havlík, Pargač, Dressler - Jelen, Havlíček, Svoboda - Gajdoš, Hruška, Holáň – 41. Ohera, 41. Kubín, 41. Havrlant. Trenér Jaroslav Havlík

HC Kopřivnice - HC Kometa Úvoz 4:5 (1:2, 1:0, 2:3)
Branky Kopřivnice: Ůjezdský (Mihal), Rosypka (Surovčík), Suchý (Mach), Mach (Suchý), vyloučení: 10:14
Kopřivnice: Lacina, Baldík, Mikeska, Suchý, Černobila, Kofroň Jaroš, Rosypka, Mihal, Vala, Surovčík, Horák, Minarčík, Ertel, Mach, Šrubař, Mikula, Újezdský. Trenér Pavel Mikšovský

Ostatní výsledky 15. kola: HC Frýdek-Místek - HC Uherské Hradiště 3:1, SK Horácká Slavia Třebíč - HK Jestřábi Prostějov 7:3, SK Karviná - HC Orlová 5:3, HC Znojemští Orli - HC VOKD Poruba 4:1, HC Břeclav - HC Zubr Přerov 3:3

Krajský přebor dorostu

HC Studénka - Slavoj Český Těšín 10:4 (2:2, 4:1, 4:0)
Branky Studénky: 3 Orszulik, 2 Kukelka, 2 Opavský, Kudla, Foltas, Suchý
Studénka: Pavela - T. Herman, Žídek, Sikora, Krnáč, Suchý, Maťaťa, Zvoníček, Kudla - Opavský, Otawa, Kukelka - Gröger, Orszulik, Mičulka - Polášek, Foltas, Domes - Bartoš, V. Rožánek. Trenér Mojmír Kotas

Dohrávka 4. kola: HC TJ Šternberk - HC Studénka 1:5 (0:2, 0:1, 1:2)
Branky Studénky: 2 Kukelka, Opavský, Gröger, Orszulik
Studénka: Pavela - Kukelka, Orszulik, Sikora, T. Herman, Krnáč, Suchý, Opavský, Gröger, Polášek, Domes, Žídek, V. Rožánek, Haltof, Zvoníček, Mičulka Pe. ,Otawa, Maťaťa. Trenér Mojmír Kotas

Žákovská liga – 9. třída

HK Nový Jičín - HC Slezan Opava 9:0 (1:0, 5:0, 3:0)
Branky: 3. Pargač (Dressler), 22. Ohera, 24. Holáň, 30. Havlík (Pargač, Dressler), 35. Havlík (Gajdoš), 36. Kotas (Lapáček, Ohera), 46. Ohera (Lapáček), 50. Dressler (Ohera), 54. Dressler (Lapáček), vyloučení: 6:5, využití: 0:0, oslabení: 0:0, poměr střel: 50:12
Nový Jičín: Kohn - Báchor, Hruška, Lapáček, Gajdoš - Dressler, Pargač, Holáň - Ohera, Kotas, Holáň - Hermann, Eichner, Voznička.

Ostatní výsledky 10. kola: VHK Vsetín - RI Okna Zlín 1:3, HC Kopřivnice - HC VOKD Poruba 3:11, HC Vítkovice - HC Oceláři Třinec 3:2, HC Orlová - HC Frýdek-Místek 0:5

Žákovská liga – 8. třída

HK Nový Jičín - HC Slezan Opava 1:9 (1:7, 0:2, 0:0)
Branky: 20. Grygařík (Navrátil) – 1. Heider (Boubeníček, Rybka), 1. Machač (Fajkus), 2. Dzadkoviec, 4. Heider (Dzadkoviec), 6. Dzadkoviec (Alari), 8. Fajkus (Machač), 11. Boubeníček (Slavík), 22. Machač (Matušek), 38. Rybka (Boubeníček), vyloučení: 8:5, využití: 0:4, oslabení: 0:0, poměr střel: 13:51
Nový Jičín: Ondřejík - Navrátil, Pokora, Tisovský, Batečko - Kiral, Grygařík, Kovář - Bartoň, Caban, Kotas.

Ostatní výsledky 10. kola: VHK Vsetín - RI Okna Zlín 1:6, HC Kopřivnice - HC VOKD Poruba 5:2, HC Vítkovice - HC Oceláři Třinec 7:6, HC Orlová - HC Frýdek-Místek 3:11, HC Havířov Panthers - SK Karviná 10:3

Žákovská liga – 7. třída

HC Slezan Opava - HK Nový Jičín 11:2 (3:1, 6:1, 2:0)
Branky Nového Jičína: 9. Poruba (Adamec), 38. Adamec (Poruba), vyloučení: 2:4, využití: 1:0, oslabení: 0:0, poměr střel: 40:20.
Nový Jičín: Bartoň P. - Holub, Vanduch, Zahradníček, Rožánek - Poruba, Holaň, Adamec - Herman, Pecha, Kalíšek – Frydrych.

Ostatní výsledky 10. kola: RI Okna Zlín - VHK Vsetín 1:3, HC VOKD Poruba - HC Kopřivnice 13:0, HC Frýdek-Místek - HC Orlová 5:3, SK Karviná - HC Havířov Panthers 4:18.

Žákovská liga – 6. třída

HC Slezan Opava - HK Nový Jičín 4:11 (1:3, 1:3, 2:5)
Branky Nového Jičína: 13. Kovařčík (Škubala, Friedel), 14. Daron (Kovařčík), 17. Kovařčík, 28. Škubala (Kovařčík), 38. Škubala (Kovařčík), 39. Kovařčík, 44. Kovařčík, 49. Friedel (Kovařčík), 53. Škubala (Kovařčík, Friedel), 56. Škubala (Kovařčík), 59. Palacký (Heralt), vyloučení: 5:8 - 10 min. Jeřábková (Nový Jičín), využití: 0:4, oslabení: 0:0, poměr střel: 20:38.
Nový Jičín: Jeřábková (29. Vrtělka) - Daron, Bartko, Vávra, Hruška, Bartoň - Škubala, Kovařčík, Friedel - Palacký, Palička, Heralt – Toman.

Ostatní výsledky 10. kola: RI Okna Zlín - VHK Vsetín 3:3, HC VOKD Poruba - HC Kopřivnice 3:2, HC Frýdek-Místek - HC Orlová 1:1, SK Karviná - HC Havířov Panthers 9:2.

Krajský přebor mladších žáků

1. kolo: Slavoj Český Těšín - HC Studénka 4:9 (2:2, 1:3, 1:4), HC Bohumín - Horní Benešov 1:8

Krajský přebor přípravek – 5. třída

HC Frýdek-Místek - HK Nový Jičín 2:8 (1:7, 0:1, 1:0)
Branky Nového Jičína: 1. Friedel (Heralt), 2. Palička (Heralt), 4. Friedel (Daron), 8. Heralt (Palička), 8. Friedel (Daron), 11. Friedel (Palička), 12. Heralt (Palička), 30. Heralt, vyloučení: 1:1, využití: 0:0, oslabení: 0:0, poměr střel: 9:49.
Nový Jičín: Jurka - Kysučan, Vávra, Daron, Hruška - Heralt, Palička, Friedel - Štůrala, Pargač, Číp - Vaculík, Fajmon, Jenčo – Marek.

Ostatní výsledky 9. kola: Jastrzebie - HC Kopřivnice 6:2, Hokejový club VOKD Poruba - HC Orlová 6:3, HC Havířov Panthers - SK Karviná 1:1, HC Oceláři Třinec - HC Slezan Opava 4:4.

HK Nový Jičín - HC Vítkovice 6:5 (1:0, 4:2, 1:3)
Branky Nového Jičína: 14. Friedel (Palička), 21. Palička (Friedel), 24. Friedel (Palička), 27. Pargač (Heralt, Fajmon), 28. Friedel, 42. Friedel, vyloučení: 2:3, využití: 0:0, oslabení: 0:0, poměr střel: 25:30.
Nový Jičín: Hývnar (31. Jurka) - Vávra, Kysučan, Hruška, Daron - Heralt, Palička, Friedel - Štůrala, Číp, Vaculík - Pargač, Fajmon, Marek.

Zbylý výsledek 10. kola: HC Kopřivnice - HC Slezan Opava 5:4

Krajský přebor přípravek – 4. třída

HC Frýdek-Místek - HK Nový Jičín 4:4 (0:4, 0:0, 4:0)
Branky Nového Jičína: 6. Krupa (Irgl, Dětský), 10. Dětský (Irgl), 11. Selzer (Najvar), 15. Irgl (Holub), vyloučení: 3:4, využití: 0:1, oslabení: 0:0, poměr střel: 19:24.
Nový Jičín: Vincura - Tureček, Orlita, Odelga, Trost, Dvorský, Pešek - Kačala, Irgl, Krupa - Dětský, Juříček, Holub - Selzer, Najvar, Nedoma.

Ostatní výsledky 9. kola: Jastrzebie - HC Kopřivnice 3:6, HC VOKD Poruba - HC Orlová 8:1, HC Vítkovice - TJ Slavoj Český Těšín 12:1, HC Havířov Panthers - SK Karviná 4:0, HC Oceláři Třinec - HC Slezan Opava 4:0.

HK Nový Jičín - HC Vítkovice 3:0 (1:0, 0:0, 2:0)
Branky: 7. Irgl (Selzer), 38. Selzer (Holub), 39. Irgl (Dětský), vyloučení: 2:1, využití: 0:0, oslabení: 0:0, poměr střel: 29:35.
Nový Jičín: Bayer - Dvorský, Orlita, Odelga, Trost, Tureček, Palacký - Dětský, Selzer, Irgl - Juříček, Holub, Krupa - Najvar, Nedoma, Pešek - Kačala..

Zbylý výsledek 10. kola: HC Kopřivnice - HC Slezan Opava 2:1