„Klukům nemůžu vytknout, makali až do konce. Škoda dvou vyloučení do konce utkání v závěru druhé třetiny. Bohužel v prodloužení se opět ukázalo staré známé pravidlo – nedáš, dostaneš. Chtěli jsme dnes odvézt tři body, takže zklamání. Ale s prázdnou jsme také neodjeli a každý bod se nyní počítá,“ řekl k zápasu kopřivnický trenér Marcel Kuděla.

Nový Jičín nestačil na Techniku
Přestřelka pro novojičínské Ďábly nedopadla dobře

SHKM Baník Hodonín – HC ISMM Kopřivnice 6:5 p.p. (2:2, 1:1, 2:2 – 1:0)
Branky a nahrávky: 14. Luža (Weintritt, Talafa), 19. Rauš (Mach M., Matěj), 29. Matěj (Hložánek, Mach M.), 47. Weintritt (Talafa, Matěj), 54. Krejčí (Zaychik, Talafa), 62. Hložánek (Bachánek, Sedláček) – 15. Mach J. (Spurný, Indrst), 16. Pargač (Pindel, Zeman), 40. Pargač (Sluštík), 50. Pindel (Marek), 57. Brodek (Pindel). Rozhodčí: Held – Smetková, Jurčík. Vyloučení: 3:5, navíc Rauš (HOM) 5+OK, Pargač (KOP) 5+OK, Fojtík (KOP) 10 minut, Bartošák (KOP) 5+OK. Využití: 1:0. Diváků: 1147.
HC ISMM Kopřivnice: Kubáň (Baldik) – Marek, Petrek, Zeman, Hrůzek, Bartošák, Kelnar, Fojtík – Brodek, Pindel, Kubík – Suchý, Sluštík, Pargač – Spurný, Indrst, J. Mach – Jurek, Urban, Pastor. Trenér: Marcel Kuděla.