Na první branku zápasu se čekalo do 19. minuty. Opava hrála přesilovku. První střelu hostující gólman Bartošák vyrazil, ovšem na dorážku Beránka byl krátký. Slezan po polovině zápasu přidal druhý gól. Po protiútoku tečoval kotouč za Bartošáková záda Rousek. Šest minut před koncem normální hrací doby Kopřivnické naděje definitivně vyhasly. Střela Rouska přepadla Bartošákovi přes lapačku a Häring dorazil kotouč do sítě. Kopřivnice už pak jen korigovala gólem na Suchého na konečných 1:3.

Frenštát prohrál s Novým Jičínem
Frenštát prohrál s Novým Jičínem. První poločas se mi nelíbil, řekl trenér

,,Zbytečná oslabení z předchozích zápasů nám vzala sílu. Na klucích byla vidět únava. Tahali jsme nohy, chyběla nám lehkost,“ přiznal kopřivnický trenér Marcel Kuděla. „V hlavách jsme měli frustraci z proher. Doufám, že se nakopne psychicky. Klukům věřím. Pořád je ve hře jednadvacet bodů, o které se chceme poprat,“ zakončil kouč Kopřivnice.

HC Slezan Opava – HC ISMM Kopřivnice 3:1 (1:0, 1:0, 1:1)
Branky a nahrávky: 19. Beránek (Adamec, Šindelář), 34. Rousek (K. Stuchlík), 56. Häring (Rousek, Adamec) – 59. Suchý (Marek, Indrst). Rozhodčí: Gebauer – Rychlý, Návrat. Vyloučení: 6:6. Využití: 1:0. Diváků: 196.
Opava: D. Bartošák – Zeman, Marek, Hrůzek, Petrek, Spurný, Kelnar – Suchý, Brodek, Pargač, Mach, Sluštík, Indrst, Kubík, Pindel, Pastor, Jurek. Trenér: Marcel Kuděla.