2. MVIL Ostrava B - FBC Vikings Kopřivnice 4:4 (1:0, 2:1, 1:3)

Již před tímto duelem si lídr tabulky z Rožnova pod Radhoštěm pojistil celkové vítězství, a tak junioři Kopřivnice bojovali na dálku s týmem Paskov Saurians o konečné druhé místo. Kopřivnickým přitom stačila jediná výhra. Proti ostravskému MVIL B ale nezačali zrovna ideálně. Za stavu 0:3 pro Ostravu to z Vikingy vypadalo na ručník, přesto dovedli zápas k cennému bodu. Ve druhé části se totiž Kopřivnice vrátila do zápasu brankou na 1:3. V poslední třetině nakonec srovnali, ale soupeř šel opět do vedení – 4:3. Přestože Kopřivničtí nakonec opět srovnali, získaný bod jim překazil radost z druhé příčky již před posledním zápasem.

Ostatní výsledky 21. kola: SK P.E.M.A. BCC Opava - FBK Rožnov pod Radhoštěm 0:5, FBC Remedicum Ostrava B - FBK Sokol Poruba Škorpioni 6:9, 1. FBK Rožnov pod Radhoštěm - 2. MVIL Ostrava B 7:8, FBK Sokol Poruba Škorpioni - SK P.E.M.A. BCC Opava 6:0

FBC Vikings Kopřivnice - FBC Remedicum Ostrava B 7:3 (0:0, 4:2, 3:1)

Vzhledem k tomu, že ostravský tým Remedicum je v tabulce sousedem prvního soupeře Kopřivnických, dal se očekávat další tuhý boj. Vše umocnila první třetina, ve které nepadla žádná branka. Ve druhé části se ale ukázalo, proč je Kopřivnice tam, kde je. Skóre zápasu sice otevřeli Ostravští, ale Vikingové bleskurychle odpověděli a druhou část vyhráli 4:2. Ani v poslední části ale neměli na růžích ustláno. Ostrava dokázala stáhnout náskok až na 4:3 a vypadalo to na pořádné drama. Tomu však udělali přítrž mladí Vikingové, kteří jasně opanovali závěr zápasu, soupeře zdecimovali dalšími třemi brankami a uzavřeli na konečných 7:3, čímž si pojistili druhou příčku pro letošní sezonu.

Ostatní výsledky 22 kola: SK FBC Třinec - FbC BD STAV Frýdek-Místek B 8:3, FbC BD STAV Frýdek-Místek B - FBC DDM Český Těšín 5:14, Paskov Saurians - Slavia Florbalshop.cz Havířov 8:4, 1. FbK Eagles Orlová - SK FBC Třinec 3:12, FBC DDM Český Těšín - Paskov Saurians 6:7, Slavia Florbalshop.cz Havířov - 1. FbK Eagles Orlová 7:1