FBC Sborná Bílovec – FBC Vikings Kopřivnice B 4:5 (2:3,1:0,1:2)

Domácí nastoupili v replikách dresů Pixba Wallenstam a od začátku udávali tempo hry. Na branku Vikingů se valil jeden útok za druhým a z úvodního tlaku se Sborné podařilo jít již v 6. minutě do dvoubrankového vedení. Kopřivnice ovšem srovnala a těsně před první sirénou šla do vedení.

Druhá třetina byla na branky skoupá. Trefili se totiž pouze domácí, čímž srovnali na 3:3, a zdramatizovali tak poslední část, která rozhodla.
Útočný florbal se změnil ve velmi opatrný, oba týmy vyčkávaly na chyby soupeře. V polovině poslední třetiny strhla vedení na svou stranu Kopřivnice a pojistku přidala půl minuty před závěrečnou sirénou. Domácí již neměli nač čekat a drtivý nápor jim přinesl snížení, jenže do konce zápasu zbývaly pouze čtyři vteřiny. Kopřivnice si tak pojistila druhou příčku v tabulce, Bílovec je třetí.

Výsledky 18. - 20. kola

18. kolo: FBC Bohuslavice - FBC Čeladná 9:7, FBC Vikings Kopřivnice B - FBC Gang Bruntál 6:2

19. kolo: FBC Vikings Kopřivnice B - Sborná Bílovec 5:4, Melody Boys Hlučín - FBC GANG Bruntál 3:3, Fbc Jokers Ostrava - FBC Vikings Kopřivnice B 7:8, Sborná Bílovec - Melody Boys Hlučín 7:6, Fbc Jokers Ostrava - FBC Gang Bruntál 2:4

20. kolo: Sivý Sokol Ostrava–Poruba B - FBC Orca Krnov 3:9, FBC Bohuslavice - FbC BD Stav Frýdek-Místek B 5:5, Sivý Sokol Ostrava–Poruba B - FBC Čeladná 10:3, FBC Orca Krnov - FBC Bohuslavice 8:4, FBC Čeladná - FbC BD Stav Frýdek-Místek B 6:6

Los 21. a 22. kola: neděle 10. dubna, Čeladná - Sborná Bílovec, Bruntál - Orca Krnov, Čeladná - Jokers Ostrava, Sborná Bílovec - Bruntál, Krnov - Jokers Ostrava, Čeladná - Bruntál, Melody Boys Hlučín - Frýdek-Místek B, Ostrava–Poruba B - Rafani Ostrava, Hlučín - Bohuslavice, Ostrava–Poruba B - Frýdek-Místek B, Bohuslavice - Rafani Ostrava