Středeční klání proti Šumperku vyšlo domácím vskutku na jedničku. „Po taktické stránce to byl asi náš zatím nejlepší výkon,“ pochvaloval si trenér Kopřivnice Jaroslav Kofroň. Domácí poslal do vedení Červenka, a když Draci srovnali, vrátil Tatře vedení z dorážky Korec. A pak už se dostala ke slovu defenzíva v čele s brankářem Hromadou, která Kopřivnici ten večer fungovala skvěle. „Brankář nás podržel, vychytal toho hodně. Chtěli jsme vycházet ze zabezpečené obrany a chodit do brejků, což nám vyšlo. A taky jsme měli štěstí,“ věděl Kofroň. Hlavně ve třetí třetině měli Draci velkou převahu, ale srovnat se jim už nepovedlo.

V sobotu pak Kopřivnice na cenné vítězství nenavázala. Proti David Servisu se Tatra prosadila jen jednou, to když Adam Kofroň ve druhé třetině snižoval na 1:2. Vyrovnání ovšem nepřišlo, domácí naopak ještě přidali pojistku.

KOPŘIVNICE – ŠUMPERK 2:1 (2:1, 0:0, 0:0)

Branky a nahrávky: 3. Červenka (Kofroň), 12. Korec (Hrubý, Gola) – 6. M. Haloda (Vorobjev, Ďurač).

DS ČESKÉ BUDĚJOVICE – KOPŘIVNICE 3:1 (2:0, 1:1, 0:0)

Branky a nahrávky: 4. Bárta Ja. (Ferebauer, Šulčík), 7. Bárta Ji. (Procházka, Dudáček), 28. Silný (Tejko, Krcho) – 21. Kofroň (Mach, Suchý).