HK Krnov - HC Kopřivnice 6:2 (3:0, 1:0, 2:2)

Krnov měl vynikající vstup do střetnutí. Hned na počátku třetí minuty využil přesilovku a minutu nato znovu skóroval 2:0. Kopřivnice nebyla ani v nejmenším zaskočena. Naopak se hned vrhla do obranného pásma Krnova a zle dotírala na Šlupinovu klec. Z kopřivnického tlaku vyplynulo i několik vyloučení domácích hokejistů. Kopřivnice několikrát uzavřela Krnováky v jejich třetině a dostávala se k nebezpečným střelám a šancím. Minutu před koncem první třetiny ale Krnovští zvýšili skóre. Hudečka přihrál Kubíkovi, a ten z kruhu po ledě propálil brankáře hostí - 3:0.

Oboustranně rychlý hokej pokračoval i po přestávce. Po úvodních šancích Kopřivnice se osmělil i Krnov. V přesilovce se nastěhoval před Unzeitiga, ale nic z toho nebylo. Naopak hosté se opět mnohokrát dostali před Šlupinu, a ten měl plné ruce práce. V polovině zápasu trefil Tomáš Michálek soupeře do hlavy a dostal trest 2 plus deset minut. V následné bitce, pak se svým spolurváčem Hrubým, vyfasoval trest do konce utkání. V oslabení se dostal k nájezdu na hostujícího gólmana Unzeitiga Hudečka, ale nedal. Minutu a půl před druhou sirénou však dostal puk za obranu do jízdy Tošenovjan a mezi betony brankáře zvýšil - 4:0.

Ve druhé minutě poslední části už Krnovští vedli 5:0. Nestárnoucí Hudečka projel po pravé straně, udělal kličku bekovi, dostal se až před brankáře a nad lapačku skóroval. Domácí hráče bezpečné vedení ukolébalo a začínali si na ledě počínat dost laxně, hlavně v rozehrávce. Kopřivničtí puky sbírali a vytvářeli si nadějné příležitosti. Pak se ale nechal vyloučit kopřivnický kapitán Hruškovský, a toho Krnováci využili. Pavlica prostřelil vše před sebou a deset minut před koncem zvýšil na 6:0. První úspěch Kopřivnice přinesla až dvojnásobná přesilovka, v níž, v padesáté čtvrté minutě, procedil puk skrz Šlupinovu výstroj Fojtík - 6:1. Hned za dvacet vteřin došlo ke skrumáži před krnovskou svatyní. Nejlépe se v ní zorientoval Starkmann a uzavřel brankový účet zápasu 6:2.

Branky a nahrávky: 3. Michálek T. (Tichý, Hudečka), 4. Michálek P. (Kostovský), 19. Kubík (Hudečka), 39. Tošenovjan (Weiss, Holeš), 42. Hudečka (Dohnal), 50. Pavlica (Marienka) 54. Fojtík (Vaculín), 55. Starkmann (Novák), vyloučení: 8:11 navíc Michálek T. 10 + 20 hrubost - Hrubý A. 20 hrubost, Bílek 10 nesp. chov., Hrubý D. 10 nesp.chov., využití: 2:1, rozhodčí: Pelc - Rožánek, Žídek, poměr střel: 25:30, diváci: 214

Krnov: Šlupina Matušínský, Dohnal, Rýpar, Marienka, Michálek T., Vavrečka, Tvardek Kostovský, Michálek P., Pavlica Holeš, Weiss, Tošenovjan Kubík, Hudečka, Tichý Filip, Miškov, Baďura. Trenér Jiří Žůrek

Kopřivnice: Unzeitig Surovčík, Sochacký, Vermiřovský, Novák, Hruškovský, Nevrkla, Chalupa Fojtík, Hrubý D., Starkmann, Bartošák, Bílek, Hrubý A., Vaculín, Barčák, Horák, Trenér Václav Slabý.