DDM Praha 10 Wizards - FBC Vikings Kopřivnice 6:2 ( 1:1, 1:0, 4:1 )

V první třetině zápasu hrála Kopřivnice velice aktivně, vypracovávala si šance, ale doplatila na mizernou koncovku. Do vedení se dostal soupeř, když dlouhý balon sklepl přesně k tyči. Hráčům FBC Vikings se podařilo vyrovnat těsně před koncem první části. Uspěl Dan Rebroš, který prošel středem hřiště a zakončil přesně.

Ve druhé třetině, bohaté na šance, vynikali zejména oba brankáři. V závěru hráli domácí přesilovku, kterou využili. V úvodu třetí třetiny se dopustil hrubky rozhodčí, když pustil brejk domácích v poměru 3 na 1, přestože přihrávka šla z hokejky hráče na střídačce. Hráči Wizards toho využili. Kopřivnice ještě snížila po střele Zdenka Matúše, ale to bylo vše.

TJ Sokol Královské Vinohrady - FBC Vikings Kopřivnice 7:0 ( 1:0, 2:0, 4:0 )

Na tým Vinohrad Kopřivničtí dlouhodobě neumí, a ukázalo se to i v tomto zápase. Domácí se ujali vedení již ve 3. minutě. Opět se projevila žalostná koncovka Vikingů, kteří nevyužili ani tři přesilové hry v první části. Po druhé třetině již Vinohrady vedly 3:0 a dostaly se do herní pohody.

Hosté marně hledali recept na snížení skóre. Ve třetí třetině si sice vypracovali nějaké šance, ale ani z jedné neskončil míč v brance Vinohrad. Když ty navíc zvýšily na 4:0, bylo o zápase rozhodnuto. Kopřivničtí hráči, kteří navíc dohrávali bez dvou zraněných, pak inkasovali ještě třikrát. Poprvé za dobu působení v 1. lize tak FBC Vikings Kopřivnice nevstřelila soupeři v zápase ani jednu branku.