Druholigoví hokejisté Nového Jičína, v čele s odchovancem klubu a třineckým Ocelářem Davidem Květoněm, hromadně darovali krev na Transfuzním oddělení Nemocnice Nový Jičín. Do nemocnice dorazilo patnáct členů hokejového klubu HC Nový Jičín. Kromě hokejistů přišli také vedoucí týmu, masér a místopředseda klubu Lubomír Furmánek a manažer Milan Urban.

„Jsme rádi, že naše spolupráce s Transfuzním oddělením v Novém Jičíně pokračuje, a již jsme se předběžně domluvili na dalším termínu," uvedl místopředseda HC NJ Lubomír Furmánek. S hokejisty přišel také odchovanec klubu David Květoň, hráč extraligového Třince. „Jsem rád, že mě kluci z Nového Jičína oslovili a že jsem se mohl společně s nimi této prospěšné akce zúčastnit," prozradil Ocelář David Květoň.

Vedení hokejového klubu věnovalo transfuznímu oddělení 10 permanentek na novou sezonu, které se budou průběžně losovat. „Na každou příležitost, kdy budou moci dárci permanentky vyhrát, budou upozorněni na webových stránkách transfuzního oddělení a prostřednictvím plakátů," sdělila manažerka kvality transfuzního oddělení Nela Mechlová.