Novojičínští hokejisté hráli doma se Vsetínem nerozhodně

Nový Jičín - V úterý 4. září hostili svěřenci Kamila Glabazni v dalším přátelském utkání na domácím ledě hokejisty Vsetína. Nový Jičín výborně zvládl úvodní dvě třetiny, kdy se dostal do vedení 4:1. Poslední třetinu ale ovládli hosté a dokázali srovnat zápas na konečných 5:5.

6.9.2012

HC Nový JičínFoto: repro

HC Nový Jičín - VHK Vsetín 5:5 (3:1, 1:0, 1:4)

Další přátelské utkání odehrají hokejisté Nového Jičína ve čtvrtek 6. září na ledě sousedního FrýdkuMístku. Utkání začíná v 18.00.

Hodnocení utkání:

Kamil Glabazňa (HC Nový Jičín): Dneska jsme odehráli výborně prvních čtyřicet minut, ale do třetí třetiny jsme šli s tím, že se nemůže nic stát. Nastoupili jsme do třetiny ve třech hráčích a Vsetín toho využil. Potom využil ještě jednu přesilovku, a bylo to jen o gól. Hráči to měli v hlavě, protože se nám to stalo už podruhé, kdy jsme vedli o tři góly. Vedeme a myslíme si, že se nemůže nic stát. Ve čtvrtek hrajeme ve Frýdku-Místku a určitě to budeme chtít změnit. Přemýšlím, že vezmu takovou sestavu, aby se mohli mladí hráči ukázat. Dneska na nich bylo vidět, že jim chybí rozehranost.

Branky: 9. Toman (Brynecký, Chvostek F.), 12. Brynecký (Toman, Skaloš), 18. Skaloš (Chvostek F.), 34. Brynecký (Kabeláč), 51. Martinčík (Chvostek F., Hruška J.) 12. Farda (Vítek), 41. Vítek (Daněk, Farda), 43. Podešva (Žabčík), 46. Zúbek (Korčák), 51. Korčák (Zúbek),

Vyloučení: 7:6, Využití: 1:2, Oslabení: 0:0, Poměr střel: 28:29.

Nový Jičín: Kozák Andrýsek, Vašut, Horák, Gulda, Chvostek F., Pelikán, Hruška Kabeláč, Ivan, Macháček Uhlár, Zedník, Škumát Brynecký, Toman, Skaloš Skyba, Martinčík, Tomášek Chvostek M. (sedy)

Autor: Redakce

6.9.2012 VSTUP DO DISKUSE

Na Masarykově náměstí v Novém Jičíně loni zpívaly koledy asi čtyři stovky lidí. Do akce Česko zpívá koledy se na Novojičínsku zapojilo osm míst, na nichž se sešlo kolem 1 800 zpěváků.

Společné zpívání koled se blíží

Strážníci poučí chodce

Vítr ničil na Novojičínsku střechy a lámal stromy

Přes sedmdesát výjezdů zaznamenali od nedělního podvečera do dnešního rána hasiči na Novojičínsku. Nejčastěji likvidovali popadané stromy, naštěstí se všechny případy obešly bez zranění.

Obřadní síň se po půlstoletí dočká rekonstrukce

Po dobu stavebních úprav obřadní síně na radnici v Novém Jičíně se budou svatební obřady konat v místní aule.