„Jsme vlastně první zdravotnické a terapeutické centrum, které je založeno především na celostní péči. Ve spolupráci s pražským centrem zdraví Salus CZR jsme jediní v České republice, kteří disponují unikátní terapií TES, což je léčebná metoda, která selektivně aktivuje ochranné mechanismy v mozku a způsobuje zvýšené uvolňování endorfinů a serotoninu. Na základě této terapie a našich dalších služeb jsme schopni pomoci klientům s celou řadou zdravotních problémů, jako dermatologie, léčby deprese, chronické únavy – únavové syndromy, léčby alergie, trávicího ústrojí, očí, posílení imunity a dětského zdraví, bolesti různé lokalizace a také v oblasti onkologie," informovala provozní ředitelka centra Dominika Slabá.

Centrum je také vhodně pro aktivní sportovce.

„Mimo jiné jsou také prokázány účinky v oblasti sportovní medicíny, kde hlavními účinky jsou především – eliminace klimatické a časové dysadaptace, eliminace předstartovního stresu a únavových syndromů, zvýšení soutěžní motivace, zvýšení sportovního výkonu, před a po soutěžní rehabilitace, optimalizace léčby sportovních úrazů, zlepšení tolerance fyzické zátěže, urychlení hojení při úrazech, natažení svalů a eliminace krizí, včetně neúspěchu a odchodu z profesionálního sportu. Právě díky těmto účinkům ve sportovní medicíně a rehabilitaci jsme nově navázali spolupráci s hokejovým klubem HC Kopřivnice.

V rámci tohoto klubu momentálně pracujeme se třemi hráči, kterým zajištujeme kompletní servis v rámci našich služeb. Těmito hráči jsou Radek Bonk, René Bartošák a Dalibor Kameníček," prozradila závěrem Slabá.