HC Studénka – SK Karviná 7:4 (1:2, 2:0, 4:2)

Skóre zápasu otevřeli hosté již v 7. minutě utkání střelou Pavloviče. Než se domácí oklepali, přišel další trest. Pouhých 37 sekund po první brance využil přesilovou hru Ivanka – 0:2. Pak přišla ale chvíle Studénky, která v 9. minutě využila přesilovou hru a střelou Bumbalíka snížila – 1:2.

Druhá třetina douho v klidu nebyla. Ve 22. minutě šli domácí do čtyř, čehož již po 12 sekundách Studénka využila, když srovnal Miroslav Varga – 2:2. Obrat domácímu celku pak v polovině zařídil Martin Varga. Ten touš ve 32. minutě doklepl za záda bezmocného brankáře Volfa, čímž zužitkoval krásné sólo přes celé hřiště bratra Miroslava – 3:2.

Karvinou do hry vrátil na začátku 43. minuty Twardzyk – 3:3, ale ve 47. minutě šli domácí po dorážce Kaňovského opět do vedení, které v 51. minutě navýšil Bolf, a poté Čáň – 6:3. Do konce zápasu snížila Karviná střelou Belance, ale Studénka již nemohla prohrát. Definitivní podobu výsledku vystavil čtyři sekundy před závěrečnou sirénou, střelou přes celé hřiště do prázdné brány Karviné, Kaňovský – 7:2.

Branky a nahrávky: 9. Bumbalík (Čáň), 22. Miroslav Varga (Homola, Martin Varga), 32. Martin Varga (Miroslav Varga), 48. Kaňovský (Sikora), 51. Bolf (Čáň, Horák), 56. Čáň (Bumbalík), 60. Kaňovský – 7. Pavlovič (Belanec, Zakuťanský), 8. Ivanka (D. Vaštík), 43. Twardzyk, 57. Belanec, vyloučení: 9:8 navíc Kytka (Karviná) OT 10 minut, využití: 2:1, poměr střel: 38:30, rozhodčí: Schmejkal – Fišara, Lasák, diváci: 297

Studénka: Válek (Dobřanský) - Jedlička, Mikeska, Holanik, Bumbalík, Kovář, Mikel - Sikora, Kaňovský, Mičulka - Čáň, Bolf, Horák - Miroslav Varga, Martin Varga, Homola - Urbanec, Ollé, R. Tomášek. Trenér Oldřich Lipnický

Karviná: Volf (Kozlík) - Pytlík, Ivanka, T. Vaštík, Kytka, Bürgel, Niedoba - Rosůlek, Hublík, D. Vaštík - Zakuťanský, Belanec, Pavlovič - Juroszek, Twardzyk, Hublík. Trenér Petr Vaštík

HC Rožnov pod Radhoštěm - HC Kopřivnice 4:5 (2:2, 2:1, 0:2)

Již ve třetí minutě zaznamenala hostující dvojice Novotný a Man první branku, ale v 7. minutě srovnal Bambuch. Vedení Kopřivnici ale již v 10. minutě vrátil Chalupa – 1:2. Z vedení se ale dlouho neradovala, protože již v 11. minutě srovnal Vyvijal.

Druhá třetina vyzněla pro domácí, za které se trefili Švajda a Jurčík - 4:2. Před pohromou zachránil Kopřivnici Pokorný, který ve 33. minutě snížil na 4:3.

Rozhodla až poslední část. Vyrovnání zařídil ve 47. minutě Hrubý a vedení hostům zařídil v 53. minutě hostující Mikeska – 4:5.

Branky a nahrávky: 7. Bambuch (Vyvijal), 10. Vyvijal (Kroupa), 25. Švajda (Veselý), 33. Jurčík – 3. Novotný (Man), 10. Chalupa, 33. Pokorný, 47. Hrubý, 53. Mikeska, vyloučení: 7:9 + Tejkl do konce utkání (Rožnov), využití: 3:2, diváci: 80

Zbylý výsledek 7. kola: Horní Benešov - HK Krnov 3:2 p.p. (0:1, 0:1, 2:0)

Los 8. kola – sobota 14. listopadu, 17.00 HK Krnov - HC Studénka, SK Karviná - HC Rožnov pod Radhoštěm, HC Kopřivnice - Horní Benešov