Tým trenéra Miroslava Pokorného dokráčel k přesvědčivé výhře 8:3. Na osmi brankách domácího týmu se podílelo osm různých hráčů. HC StudénkaStudénka se tak po čtvrté výhře v sezoně posunula na 4. místo tabulky. „Možná bylo utkání trošinku ovlivněné tím, že se hrálo přes týden. Nevím, zdali byl soupeř kompletní. Šlo vidět, že se jedná o soupeře z dolních pater tabulky. My jsme se dostali lehce do vedení, ale pak si myslím, že jsme usnuli na vavřínech. Ve třetí třetině jsme dělali individuální chyby, tam už hráči polevili a Rožnov snížil na rozdíl dvou branek. Tam jsem musel zvýšit hlas na střídačce, a pak už jsme to důsledně dohráli. Bylo vidět, že když kluci zapnuli, tak to zase šlo. Jsme za tři body rádi. Měli jsem takovou minisérii tří domácích zápasů, kde jsme chtěli aspoň šest bodů, což se nám podařilo. Uvidíme, jestli na to navážeme venku," připomněl trenér Studénky Miroslav Pokorný nedělní utkání v Karviné. V dalším kole krajské ligy totiž čeká Studénku zápas proti karvinskému SK.

HC Studénka - HC Rožnov pod Radhoštěm A 8:3 (3:1, 2:0, 3:2)

Branky: 12. Janečka II (Křivák), 14. Křivák (Merta, Lindovský), 16. Urbanec (Čáň, Tatarčík), 32. Bolf (Janečka II, Merta), 35. Čáň (Sochorek), 57. Merta (Křivák), 58. Pauliak (Lindovský), 60. Matějný (Pauliak, Merta) 15. Vlach (Vaculín, Kroupa), 46. Babiš (Paťava), 49. Vlach (Babiš).

Vyloučení: 5:6. Využití: 2:0. Oslabení: 0:1. Rozhodčí: Polášek Krakovčík, Goláň. Diváci: 120.

HC Studénka: Válek Bolf, Veselský, Pauliak, Holanik, od 21. Kvasnica, Bolek, Janečka I - Merta, Křivák, Janečka II - Matějný, Sochorek, Lindovský - Tatarčík, Čáň, Urbanec - Orszulik. (dtb)