To Studénečtí vedli na bohumínském ledě, po dvou gólech Mičulky a jedné trefě Sluštíka, 3:1, ale domácí v 55. minutě snížili a za další tři minuty vyrovnával na 3:3 zkušený Ivan.

„Před zápasem bychom byli s výsledkem spokojeni, ale takhle jsme přišli o bod. Myslím si, že jsme byli lepší, měli jsme spoustu příležitosti, a kdybychom proměnili alespoň některou z nich, tak by byl zápas naší jasnou záležitostí. Druhému gólu domácích předcházelo přísné vyloučení za zdržování hry, ale nás musí mrzet především ta spousta neproměněných šancí a dvě individuální chyby," řekl k utkání trenér Studénky Miroslav Pokorný, jenž ocenil spolehlivý výkon brankáře Horyla.

Krajská hokejová liga, 19. kolo:

HC BOSPOR BOHUMÍN - HC STUDÉNKA 3:4 SN (1:0, 0:2, 2:1 - 0:0, 0:1)
Branky: 14. Gelnar (Sysala), 55. Gelnar (Sysala, Baca), 58. Ivan (Mikšan, Buček) - 23. Mičulka (Ertel, Jedlička), 29. Mičulka (TS), 46. Sluštík (Mičulka, Novák), 65. rozh. nájezd Sluštík. Rozhodčí: Polášek - Majetný, Mareček. Vyloučení: 4:5, navíc Bolek (S) 10 minut + do konce utkání. Využití: 1:1. Diváci: 60.
Studénka: Horyl – Bolek, Pelikán, Novák, Janečka, Lyčka, Jedlička, Jašek – Štubňa, Tomášek, Sochorek – Vacula, Sluštík, Štěpjak – Orszulik, Ertel, Mičulka. Trenér: M. Pokorný st.

HK NOVÝ JIČÍN B – TJ HORNÍ BENEŠOV 1:9 (0:3, 1:1, 0:5)
Branka Nového Jičína B: 31. Fajmon.
HK Nový Jičín B: Kohn – Bartoň, Kysučan, Hradil, Hudec, Polášek, Teichman – Rosypka, Palacký, Mihál – Hermann, Fajmon, Daron – Merenda, Ondráček, Škubala. Trenér: K. Gebauer.

Zbylé výsledky 19. kola: Český Těšín – Orlová 4:7, Rožnov – Krnov 2:5.

Z programu 20. kola: Středa 21. prosince, 17.30 Studénka – Nový Jičín B. 21. kolo je na programu až 7. ledna 2017.