Zatímco Kopřivnice vstupuje v sobotu od 17 hodin domácím zápasem proti Břeclavi do druholigového ročníku 2015/2016, pro Studénku se jednalo teprve o první přípravné utkání před blížícím se startem krajské ligy.

Hostující celek trenéra Pokorného zvládl lépe už samotný vstup do zápasu, když po první části zaskočil Kopřivnici vedením 2:0, a dvoubrankový náskok si Studénka držela také po čtyřiceti minutách hry, kdy vedla 3:1. V poslední třetině byly k vidění gólové hody padlo celkem sedm branek. Favorit však nakonec Studénce podlehl 5:6, když se na výhře hostů podílel hattrickem Jan Sluštík, jenž v loňské sezoně oblékal právě dres Kopřivnice.

Studénku čeká další příprava tuto sobotu od 17 hodin, kdy hostí na domácím ledě Horní Benešov (vstup na utkání je zdarma).

Třetí závěrečné přípravné utkání pak Studénka odehraje v sobotu 19. září od 17 hodin v Krnově.

Poslední zářijovou sobotu čeká Pokorného svěřence vstup do nové sezony, když v 1. kole krajské ligy cestuje 26. září do Uničova.

HC KOPŘIVNICE - HC STUDÉNKA 5:6 (0:2, 1:1, 4:3)

Branky: Pargáč, Bartošák, Suchý, Kameníček, Čintala J. Sluštík 3, Pokorný, Pelikán, Mičulka z trestného střílení.