Český svaz ledního hokeje, ve spolupráci s jednotlivými kluby, totiž pořádá akci pro děti „Týden hokeje". Všechny děti bez rozdílu dovednosti bruslení totiž mají jedinečnou možnost zdarma si vyzkoušet, jaké je to být hokejistou či hokejistkou.

Blížící se „Týden hokeje" je série sportovních akcí pro děti ve věku 4 – 8 let a jejich rodiče.

Už zítra se celorepubliková akce koná v Novém Jičíně, ve čtvrtek pak na zimním stadionu ve Studénce a v pátek bude nejmladší zájemce hostit Kopřivnice. Kromě zážitku z bruslení a ledního hokeje si každé dítě navíc s sebou domů odnese hodnotný dárek. Všechny tři kluby z Novojičínska by tak rády pozvaly co nejvíce dětí, které si mohou vyzkoušet lední hokej a užít si spoustu zábavy.

Děti budou mít ideální příležitost seznámit se s ledním hokejem. Zároveň pro ně bude připraven zábavný program jak na ledě, tak i mimo něj. Rodiče se pak budou moci detailně seznámit s tím, co obnáší mít doma malého hokejistu, a jaký je přínos ledního hokeje pro fyzický a osobnostní rozvoj dětí. Stačí si sebou vzít brusle, helmu a rukavice (stačí i lyžařská helma a rukavice), případně bude možnost zapůjčení vybavení přímo na místě.

Týden hokeje na Novojičínsku:Nový Jičín středa 25. ledna, od 15.00
Studénka čtvrtek 26. ledna, od 17.00
Kopřivnice pátek 27. ledna, od 16.30