HC UNIČOV – HC STUDÉNKA 7:5 (2:4, 2:0, 3:1)

Hokejisté Studénky sehráli výborně první třetinu, ve které vedli už 4:1. „Kluci zvládli výborně celé utkání, ale byly tam bohužel jiné okolnosti, které měly na zápas vliv. My jsme postupem času hráli místo v pěti lidech ve třech nebo ve čtyřech hráčích a to se pak hraje těžko," smutnil trenér Studénky Miroslav Pokorný. Ve druhé třetině pak nebyla Studénce uznána regulérní branka. „Dali jsme regulérní gól, který byl nejprve uznaný, ale pak na popud čárového nakonec uznán nebyl," vysvětloval Miroslav Pokorný. Kádr Studénky, už tak zdecimovaný zraněními, dostal v Uničově další ránu. Útočník Jan Sochorek musel s natrženým očním víčkem do olomoucké nemocnice.

Branky Studénky: 3. Křivák (Merta), 10. Křivák (Merta, ), 16. Sochorek (Čáň), 18. Bolf (Křivák), 58. Urbanec (Janečka).

Vyloučení: 9:12, navíc Hlavsa 5 minut + do konce utkání – Křivák 2x 10 minut + do konce utkání, Holanik 10 minut.

HC Studénka: Medek – Bolf, Veselský, Holaník, Kvasnica, Herman, Janečka I – Křivák, Merta, Janečka II – Čáň, Sochorek, Urbanec – Orszulik, Lindovský, Formánek. Trenér: Miroslav Pokorný

SK KARVINÁ – HC KOPŘIVNICE 6:7 (4:1, 2:3,0:3)

Na ledě Karviné Kopřivnice vůbec nezvládla první dvacetiminutovku. Už v šesté minutě Kopřivnice prohrávala 0:3. „První třetinu jsme těžce podcenili. Dalo by se říct, že to byl z naší strany takový výlet. Protože to, co jsme předvedli, to byla tragédie. Hráli jsme bez bruslení, bez nasazení. Hráči si asi mysleli, že to půjde samo," zlobil se kopřivnický trenér Václav Slabý. Kopřivnický kádr nebyl kompletní a třetí útočná formace byla složená výhradně z obránců. I když Kopřivnice prohrávala v Karviné už 3:6, mohla nakonec po závěrečné siréně slavit osmé vítězství v sezoně. „Po první třetině jsem musel opět zvýšit hlas. Začali jsme makat a už to šlo. Ukázala se pak síla našeho týmu a utkání jsme dokázali otočit v náš prospěch," těšilo Václava Slabého.

Branky Kopřivnice: 2x Bartošák, Starman, Hruškovský, Štěpják, Hrubý, Pelikán.

HC Kopřivnice: Unzeitig – Petružálek, Surovčík, Hruškovský, Jedlička, Merenda – Bílek, Štěpják, Hrubý – Kaňovský, Bartošák, Starman – Pelikán, Chalupa, Jašek. Trenér: Václav Slabý.

TJ HORNÍ BENEŠOV v. HC NOVÝ JIČÍN B 7:2 (2:0, 3:0, 2:2)

Branky Nového Jičína: A. Zedník (J. Částečka, Hübl), Gilar (Hübl).

Vyloučení: R. Gebauer 2x 10 minut + do konce utkání.

HC Nový Jičín B: K. Gebauer – Hübl, Krotil, Šimíček, Pokora – R. Toman, A. Zedník, R. Gebauer – J. Částečka, Gilar, Grygařík, – Jiří Hradil, Frydrych, Navrátil. Trenér: Petr Kneblík.

Zbylé výsledky 12. kola: Krnov – Bohumín 3:6, Rožnov – Orlová 4:11. (dtb)