Kopřivnice měla ve hře Dominika Suchého, ten se dokonce zapsal mezi střelce. „Za nominaci jsme rád. Beru to i jako nějaké ocenění za odvedenou práci. Sice se tato akce konala až v Příbrami, ale jsem rád, že jsem se mohl zúčastnit. Musím říct, co se týče organizace této akce, tak smekám klobouk před organizátory. Opravdu všechno bylo vymazlené, a je jen škoda, že nepřišlo více lidí,“ ohlížel se za utkáním na klubovém kopřivnický útočník Dominik Suchý.

Novojičínští Ďáblové měli na příbramském větší zastoupení. Se současného sestavy si vysloužil nominaci David Květoň a Rostislav Olesz. Druhý jmenovaný se ale omluvil. V brance se pak objevil Daniel Šimonů, který sezonu začal v Novém Jičíně, momentálně ale chytá za ambiciózní Havířov.

TÝM ZÁPAD – TÝM VÝCHOD 16:13
Branky a nahrávky: 11. Bříška (Krejčí), 15. Kafka, 15. Tůma (Krejčí), 16. Bříška (Roubík), 18. Hozák (Tůma), 26. Urban, 33. Bříška, 35. Hozák, 37. Krejčí, 37. Kafka, 42. Matušík, 44. Arnošt, 44. Arnošt (TS), 53. Chalupa, 58. Hasman – 7. Komínek (Bříza), 19. Slabý (Dušek.), 21. Žižka, 27. Půhoný, 28. Půhoný, 31. Suchý, 32. Šindelář, 42. Franek, 43. Komínek, 53. Půhoný, 56. Sebera, 59. Klimša, 59. Půhoný.

Tým Západ: Gába (Hosnedl) – Chalupa, Plášil, Krejčí, Zajíc, Šoustek, Seeman – Hozák, Kastner, Urban – Tůma, Matušík, Kafka – Bílek, Roubík, Bříška – Šťastný, Arnošt, Hasman. Trenéři: Tomáš Matušík, Jaroslav Nedvěd a Radek Bělohlav.
Tým Východ: Šimonů (Piták) – Vyrůbalík, Žižka, Novák, Rutar, Šindelář, Kunc, Slabý – Endál, Květoň, Klimša – Franek, Půhoný, Dušek – Benýšek, Sebera, Komínek – Rousek, Vávra, Suchý. Trenéři: Ladislav Majkus, Michal Konečný.