Vikingové doma opět stoprocentní, porazili Pardubice i Bohemians

Kopřivnice - Prvoligovi florbalisté FBC Vikings Kopřivnice i nadále drží domácí neporazitelnost. Nejprve s přehledem přehráli Pardubice, poté ve vyrovnaném, a do samého konce vypjatém, zápase porazili Bohemians.

14.11.2008

Ilustrační foto.Foto: Archiv/Deník

FBC Vikings Kopřivnice - M&M Reality Sokol Pardubice 6:3 (0:0, 2:0, 4:3)

Jak uvedly oficiální internetové stránky kopřivnického florbalového klubu, úvodní třetina toho moc nenabídla. Oba týmy se zejména soustředily na pozornou obranu a snažily se vyrážet do brejků.

Na branku čekali diváci až do 12. minuty druhé části. Trefil se Rebroš, který ze středu umístil svou střelu přesně. V 17. minutě zvýšil Hykel.
Muži si do třetí třetiny vypracovali velice slibný dvoubrankový náskok a v aktivní hře pokračovali i v poslední třetině. Ve 4. minutě zvýšil Rebroš - 3:0. V 6. minutě využil Hykel přesilovku (4:0) a stejný hráč zakulatil skóre na 5:0. Za tohoto stavu se dostal ke slovu i soupeř. Na 5:1 snížil pardubický Hofman. Pardubice vycítily šanci a začaly se tlačit do útoku. Z jednoho z nich skóroval Ciber – 5:2. Poté ale svou čtvrtou brankou zápasu rozhodl Hykel – 6:2. Soupeř v závěru už jen upravil skóre na konečných 6:3.

FBC Vikings Kopřivnice - EVVA FBŠ Bohemians 4:3 (1:1, 1:1, 2:1)

Bohemians v tomto zápase jednoznačně potvrdily své postavení v tabulce. Od začátku hrály hodně aktivně a jen díky skvělým zákrokům brankáře Laciny to bylo bez obdržené branky.

Přes vyrovnané první dvě třetiny, kdy si oba soupeři připsali po jedné brance v každé části, rozhodla třetí třetina.
Vedení se ujali hosté. Brance předcházelo nahození před Lacinu, kde se důrazně prosadil Ivan. Muži zapnuli na vyšší obrátky a hnali se za vyrovnáním. V 5. minutě se dral do zakončení Rebroš a byl faulován. Rozhodčí nařídili trestné střílení, ke kterému se postavil kapitán Uvíra a bezpečně proměnil a srovnal stav - 3:3. Vítězná trefa se opět povedla Vítu Hykelovi – 4:3.

14.11.2008 VSTUP DO DISKUSE

Sledování výsledků parlamentních voleb ve štábu ANO, 21. října v Praze. Ivo Vondrák
83

ANO dosáhlo výsledku, na který u nás bývala zvyklá ČSSD

Předseda hnutí ANO Andrej Babiš po jasném vítězství ve volbách.
66

VOLBY 2017 V KRAJI: Oranžovou v Moravskoslezském kraji vystřídala modrá

První příležitost, jak si otestovat svou výkonnost na začátku nové sezony, měli při nedávné Velké ceně Znojma členové Plaveckého klubu Nový Jičín, kteří se v přípravě musejí potýkat s problémy vinou uzavření novojičínského bazénu.

Česká judistická špička se před časem sešla na mezinárodním turnaji Českého poháru - Brno Cup Open 2017. Úspěšný oddíl ze Závišic reprezentovali zkušení borci Adam Kahánek a Radek Rýpar. Nadějnému dorostenci Filipu Hanzelkovi pak vystavila stopku chřipka.