„Šlo vidět, že oběma týmům o nic nešlo. Hrál se opravdu hokej nahoru dolů. Bylo to pro nás těžké utkání. Šest hráčů ze základní sestavy jsme nechali doma a hráli jsme na tři lajny,“ komentoval utkání pro klubový web trenér Nového Jičína Kamil Gebauer. „Kluci ale opravdu bojovali. Měli jsme spoustu šancí, zápas jsme mohli rozhodnout dříve, ale jsme rádi za vítězství. Na prodloužení se chystáme, kdyby nastalo v play off, které začíná už v úterý. Věřím však, že budeme rozhodovat v základní hrací době. Drtičům přeji v boji o udržení jenom úspěch. Mají dobrý mančaft. Nezaslouží si být tam, kde jsou a přeji jim, aby se udrželi a aby příští rok hráli zase druhou ligu,“ dokončil svůj komentář k utkání trenér Ďáblů.

Kopřivnice má další výhru
Kopřivnice ukázala charakter, Žďár porazila v nájezdech

Hodonín – Nový Jičín 3:4 p.p. (2:1, 1:1, 0:1 – 0:1)
Branky a nahrávky: 4. Handl (Mikulík), 10. Komínek (Hložánek, Lekeš), 25. Janás (Levitskij, Růžička) – 2. Kořenek (Kleiner, Konečný), 32. Maliník (Franek, Foltýn), 44. Kafka (Hilšer, Váňa), 63. Flok (Váňa, Galuška). Rozhodčí: Kohoutek – Hübl, Polesný. Vyloučení: 1:5. Využití: 0:1. Diváci: 308.
HK Nový Jičín: Galuška– Váňa, Foltýn, Tomeček, Kleiner, Kožený, Andrýsek – Maliník, Štefka, Flok, Gebauer, Konečný, Franek, Lehečka, Kořenek, Kafka, Hilšer. Trenér: Kamil Gebauer.