VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Výsledky ledního hokeje

NOVOJIČÍNSKO - Výsledky ledního hokeje juniorů, dorostu, žáků a přípravek.

28.11.2007
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: Foto: Petr Zeidler

LEDNÍ HOKEJ

Liga juniorů

HK Nový Jičín - HC Havlíčkův Brod 3:4 (1:2, 2:1, 0:1),

branky Nového Jičína: 3. A. Zedník (M. Valchář), 29. Macíček (A. Zedník), 30. Melnar (Pokora), vyloučení: 8:10, využití: 1:2, poměr střel: 26:21.

Nový Jičín: Kozák – M. Valchář, Kaška, Palacký, Pokora, Duda, J. Částečka, 41. Hyžák - Macíček, A. Zedník, P. Zedník - Urban, Sudolský, R. Částečka - Škumát, Melnar, Toman. Trenér Miroslav Škumát

HC Kopřivnice - HC Frýdek-Místek 2:4,

branky Kopřivnice: Zuber, Kořenek

Ostatní výsledky 15. kola: Přerov - Krnov 11:3, Šumperk - Kometa Úvoz 7:0, Pelhřimov - Prostějov 3:3, Uherské Hradiště - Kroměříž 3:1, Orlová - Žďár nad Sázavou 7:2

HK Kroměříž - HK Nový Jičín 4:3 (2:1, 0:0, 2:2),

branky Nového Jičína: 7. R. Částečka (Macíček), 50. Sudolský (A. Zedník), 60. P. Zedník (A. Zedník), vyloučení: 11:12, využití: 3:0, poměr střel: 28:29.

Nový Jičín: Kozák (1. Demel) – M. Valchář, Palacký, Pokora, Heitel, Duda, Hyžák - Macíček, A. Zedník, P. Zedník - Urban, Sudolský, Toman – R. Částečka, J. Částečka, Adamec. Trenér Miroslav Škumát

HC Rebel Havlíčkův Brod - HC Kopřivnice 4:3,

branky Kopřivnice: Zuber, Rušbašan, Surovčík.

Ostatní výsledky 16. kola: Krnov - Orlová 3:6, Žďár nad Sázavou – Uherské Hradiště 4:2, Frýdek-Místek - Pelhřimov 4:2, Prostějov - Šumperk 3:5, Kometa Úvoz - Přerov 3:5

Krajský přebor juniorů

SK Karviná - HC Studénka 3:5 (2:0, 1:4, 0:1),

branky Studénky: D. Čáň 2, S. Kuhn, R. Ollé, M. Pastorek.

Ostatní výsledky 12. kola: HC Bohumín - HC Uherský Brod 8:6, HC TJ Šternberk - HC Bobři Valašské Meziříčí 1:2, HC Rožnov pod Radhoštěm - HC Uničov 2:3

Liga dorostu

HC Frýdek-Mistek - HC Kopřivnice 3:2,

branky Kopřivnice: Sochorek, Barnáš

Kopřivnice: P. Bartošák, Rajniak - Gonos, Matula - Rafaj, Jašek - Miček, Veselský, Pokorný, P. David, Starmann – Ševčík, Dřevojánek, Sochorek - Prorok, Barnáš, Vaněk, Šlosar, Žárský, Kostelník, Horkel. Trenér Miroslav Pokorný

HC Havlíčkův Brod - HK Nový Jičín 8:5 (2:2, 4:1, 2:2),

branky Nového Jičína: 4. Orság (Byrtus), 9. Vítek (Mikel), 35. Vítek (Mikel), 57. Vítek (Mosler), 59. Varga (TS), vyloučení: 7:8, využití: 1:2, poměr střel: 48:10.

Nový Jičín: Sommer – Mosler, Lebeda, Bártek, Hradil, Kozák – Vítek, Mikel, M. Chvostek, Varga, Byrtus, Orság, J. Marek, Novosad, M. Marek, Květoň, Skyba, Kalamár. Trenér Petr Kneblík

Ostatní výsledky 15. kola: Žďár nad Sázavou - Znojmo 6:4, Hodonín - Orlová 3:6, Kroměříž – Uherské Hradiště 1:0, Prostějov - Pelhřimov 3:3, Kometa Úvoz - Přerov 7:2

HC Kopřivnice - HC Rebel Havlíčkův Brod 2:10,

branky Kopřivnice: Šlosar, Barnáš.

Kopřivnice: P. Bartošák, Rajniak - Gonos, Matula, Rafaj, Kostelník - Veselský, Jašek, Pokorný, P. David, Žárský - Ševčík, Dřevojánek, Sochorek - Prorok, Barnáš, Vaněk, Šlosar, Horkel. Trenér Miroslav Pokorný

HK Nový Jičín - HK Kroměříž 2:4 (1:3, 0:0, 1:1),

branky Nového Jičína: 18. Vítek (M. Chvostek), 47. Květoň (Martinčík), vyloučení: 6:8, využití: 1:1, poměr střel: 25:22.

Nový Jičín: Jahodář - Mosler, F. Chvostek, Lebeda, Zbranek, Bártek, Kozák, Hradil – M. Chvostek, Martinčík, Vítek, Varga, Byrtus, Orság, J. Marek, Novosad, Mikel, Květoň. Trenér Petr Kneblík

Ostatní výsledky 16. kola: Znojmo - Kometa Úvoz 6:1, Přerov - Prostějov 4:3, Pelhřimov – Frýdek-Místek 1:2, Uherské Hradiště - Hodonín 7:3, Orlová - Žďár nad Sázavou 4:4

Krajský přebor dorostu

TJ Slavoj Český Těšín - HC Studénka 3:4 (1:1, 2:3, 0:0),

branky Studénky: D. Kukelka 3, P. Orszulík

Ostatní výsledky 13. kola: HK Krnov - HC Rožnov pod Radhoštěm 3:4, SK Karviná - TJ Šternberk 12:1

Žákovská liga 9. třída

HK Nový Jičín - HC Vítkovice Steel 2:5 (1:2, 1:2, 0:1),

branky Nového Jičína: Mikuda, Bajer.

HC Oceláři Třinec - HC Kopřivnice 7:0

Ostatní výsledky 16. kola: HC Frýdek-Místek - HC Orlová 5:1, HC Havířov Panthers - SK Karviná 3:5, HC Sareza Ostrava - HC Slezan Opava 3:5

HK Nový Jičín - HC Frýdek-Místek 5:1 (2:0, 0:1, 3:0),

branky Nového Jičína: Mikuda 2, Kývala, Šatrán, Mucala.

HC Kopřivnice - HC Orlová 4:0,

branky Kopřivnice: Starmann 2, Suchý, Dorňák.

Ostatní výsledky 17. kola: HC Vítkovice Steel - HC Sareza Ostrava 7:1, HC Slezan Opava - HC Havířov Panthers 3:4

Žákovská liga 8. třída

HK Nový Jičín - HC Vítkovice Steel 6:3 (2:1, 3:1, 1:1),

branky Nového Jičína: Ohera 3, Eichner 2, Dressler.

HC Oceláři Třinec - HC Kopřivnice 3:1

Ostatní výsledky 16. kola: HC Frýdek-Místek - HC Orlová 3:2, HC Havířov Panthers - SK Karviná 1:2, HC Sareza Ostrava - HC Slezan Opava 0:3

HK Nový Jičín - HC Frýdek-Místek (5:4 1:1, 3:1, 1:2),

branky Nového Jičína: Ohera 2, Hruška, Pargač, Skarke

HC Kopřivnice - HC Orlová 3:4,

branky Kopřivnice: Halda, Suchánek, Švrček.

Ostatní výsledky 17. kola: HC Vítkovice Steel - HC Sareza Ostrava 5:2, HC Slezan Opava - HC Havířov Panthers 3:4

Krajská liga starších žáků 7. třída

HC Kopřivnice - HC Oceláři Třinec 2:2,

branky Kopřivnice: Muchl, Kohout

HC Vítkovice Steel - HK Nový Jičín 18:0 (5:0, 5:0, 8:0)

Ostatní výsledky 16. kola: HC Orlová - HC Frýdek-Místek 4:7, SK Karviná - HC Havířov Panthers 2:11, HC Slezan Opava - HC Sareza Ostrava 2:2

HC Orlová - HC Kopřivnice 2:11

HC Frýdek-Místek - HK Nový Jičín 7:0 (3:0, 3:0, 1:0)

Ostatní výsledky 17. kola: HC Sareza Ostrava - HC Vítkovice Steel 1:12, HC Havířov Panthers - HC Slezan Opava 10:0, HC Oceláři Třinec - SK Karviná 5:1

Krajská liga starších žáků 6. třída

HC Kopřivnice - HC Oceláři Třinec 5:7,

branky Kopřivnice: Ollender 3, Poruba, Bartoň.

HC Vítkovice Steel - HK Nový Jičín 11:5 (4:2, 2:1, 5:2),

branky Nového Jičína: M. Kovařčík 3, Bartko, O. Kovařčík.

Ostatní výsledky 16. kola: HC Orlová - HC Frýdek-Místek 2:3, SK Karviná - HC Havířov Panthers 5:9, HC Slezan Opava - HC Sareza Ostrava 2:5

HC Orlová - HC Kopřivnice 3:6,

branky Kopřivnice: Ollender 2, Poruba, Bartoň, Hlaváč, Majer.

HC Frýdek-Místek - HK Nový Jičín 4:5 (0:1, 2:2, 2:2),

branky Nového Jičína: M. Kovařčík 2, O. Kovařčík 2, Zahradníček.

Ostatní výsledky 17. kola: HC Sareza Ostrava - HC Vítkovice Steel 1:4, HC Havířov Panthers - HC Slezan Opava 6:7, HC Oceláři Třinec - SK Karviná 8:0

Krajský přebor starších žáků

HC Studénka - TJ Frenštát pod Radhoštěm 9:5 (3:2, 5:1, 1:2),

branky Studénky: J. Domes 2, T. Herman, J. Opavský, P. Mičulka, J. Krnáč, R. Richter, P. Haltof, V. Svoboda.

Ostatní výsledky 8. kola: HC Bobři Valašské Meziříčí - HC Bohumín 5:6, HK Kroměříž - HC TJ Šternberk 4:1, HC Uničov - Slavoj Český Těšín 6:1, HOKEJ Uherský Ostroh - HC Uherský Brod 8:2

Krajský přebor mladších žáků

8. kolo: HK Kroměříž - HC TJ Šternberk 5:9, HC Uničov - Slavoj Český Těšín 3:9, HC Boskovice - HC Bohumín 3:24, Uherský Ostroh - HC Uherský Brod 5:4

Krajský přebor přípravek 5. třída

HK Nový Jičín - HC Havířov Panthers 9:3 (3:0, 3:1, 3:2),

branky Nového Jičína: Škubala 4, M. Kovařčík 4, Zahradníček.

HC Kopřivnice - HC Frýdek-Místek 9:1,

branky Kopřivnice: Poruba 5, Ollender 3, Mikeska.

Ostatní výsledky 8. kola: HC Vítkovice Steel - HC Slezan Opava 3:0, HC Orlová - SK Karviná 1:8

Krajský přebor přípravek 4. třída

HC Kopřivnice - HC Frýdek-Místek 4:0,

branky Kopřivnice: Mach 2, Kofroň, Filip.

HK Nový Jičín - HC Havířov Panthers 4:3 (1:0, 1:2, 2:1),

branky Nového Jičína: Štůrala 2, Palička, Daron.

Ostatní výsledky 8. kola: HC Vítkovice Steel - HC Slezan Opava 3:0, HC Orlová - SK Karviná 1:5

Liga mladších přípravek - minihokej A

HC Kopřivnice A - HC Orlová A 11:6,

branky Kpřivnice: Raška 5, Wolf 3, Kofroň 2, Gřesík.

HC Oceláři Třinec A - HK Nový Jičín A 5:4

Ostatní výsledky 10. kola: HC Vítkovice Steel A - HC SarezaOstrava A 5:6, HC Frýdek-Místek A - HC Havířov Panthers A 8:5, SK Karviná A - HC Bohumín A 9:5

Liga mladších přípravek - minihokej B

HC Oceláři Třinec B - HK Nový Jičín B 24:2

HC Kopřivnice B - HC Orlová B 4:4,

branky Kopřivnice: Raška, Janík, Tomáš, Mužný.

Ostatní výsledky 10. kola: HC Vítkovice Steel B - HC Sareza Ostrava B 2:10, HC Frýdek-Místek B - HC Havířov Panthers B 11:0, HK Krnov B - HC Slezan Opava B 1:26

28.11.2007 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Videosouhrn Deníku – pondělí 11. prosince 2017

Podruhé narozen pod koly tramvaje a padlý symbol Vánoc: nejlepší videa dne

Ilustrační foto
11

Česko zasáhne extrémně silný vítr. Meteorologové doporučují zajistit okna

Tento týden představíme prvňáčky ZŠ svaté Zdislavy, Kopřivnice

Spolu se začátkem nového školního roku odstartoval ojedinělý projekt Deníku, který má ambice stát se stejně oblíbeným a úspěšným, jako jsou například Miminka - pravidelné série fotografií novorozeňat z českých porodnic.  

Dívka zaujala porotu projektu

Desetiletá Nikol Harabišová ze Základní školy Lubina získala ve čtvrtek 7. prosince ocenění ve 13. ročníku projektu Dětský čin roku. Na Staroměstské radnici si převzala speciální cenu poroty.

Bezpečně do školky i do parku

Nového přechodu pro chodce se dočkali občané Nového Jičína u největšího městského parku Smetanovy sady v těsné blízkosti místní mateřské školy.

AKTUALIZUJEME

Lidi vzbudil silný otřes. Zemětřesení mělo epicentrum kousek od Ostravy

Chvíli před 4. hodinou ranní se v noci na neděli na celém severu Moravy a ve Slezsku najednou probudily tisíce lidí. 

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT