Hra diváky zavede do přímořského městečka do domu lékařky Nicol, která se právě znovu vdala. Žije v domě se svým novým manželem Berniem a jeho popletenou krátkozrakou tetou Dot a občasně také s Bernieho sedmnáctiletou dcerou Polly, která tu a tam zavítá ze studií.

Břímě financí zcela leží na Nicoliných zádech, protože Bernie se hledá ve svých uměleckých pokusech v malířském a literárním oboru a zatím mu to moc nevychází. Nicol dochází postupně trpělivost, protože se jí opravuje ordinace, a tak musí ordinovat doma v pokoji, který Bernie považuje za svůj ateliér.

Do toho přijíždí prostitutka Angie, která se s klientem usadí na zahradě, a vydírá Bernieho za jeho úlet. Situaci neulehčí ani těhotná a hysterická pacientka Val, jež se dožaduje porodu do vody, či Nicolin asistent Sebastian, který se snaží se vším pomáhat, ale moc mu to nevychází.

Z klidného domova se tak stává téměř doslova blázinec o třech mužích a pěti ženách, kteří navíc musí vyřešit, jak naložit s nechtěnou mrtvolou. Anglická komedie představí muže, který nemůže najít sám sebe, a jeho praktickou ženu, na kterou tak spadne nejen zabezpečení domácnosti.