Návštěvníkům budou k dispozici tři hudební stage, jedno dětské šapitó, doprovodný program a již tradiční festivalová školka. Dětské šapitó se ponese ve znamení divadélek Ententýky a Loutkového světa a představení si děti užijí po celé odpoledne až do večera.

Milovníci hudby si užijí na různých pódiích různých interpretů, na Siemens stage se od 13.15 hodin předvede stále populárnější skupina Mirai, poté nastoupí Yoyo Band, Ting, Šum Svistu a Daniel Nekonečný, Doctor Victor a po půlnoci také zpěvačka Vladivojna s kapelou Vladivojsko.

Continental stage nabídne Davida Stypka, nestárnoucí skupinu Buty, dceru Lenky Filipové písničkářku Lenny, skupinu Skyline a na závěr kapelu JegR. Rekovická stage představí nejen místní interprety. Na pódiu vystoupí zpěvák Johnny Kay, folkové duo Žamboši, irský alternativní rock zahraje Fresh Pedro Collective a představí se i brněnští Denoi.

Od 14.15 a od 16 hodin se zájemci budou moci zúčastnit také bubenického workshopu. Multižánrový festival se uskuteční v sobotu 15. července, kapely začnou posluchače lákat po 13. hodině.

-ann-