Amfiteátr na Horečkách ve Frenštátě pod Radhoštěm už se měsíce chystá na rodinný festival, který se rok od roku rozrůstá a překvapuje své příznivce stále kvalitnějším výčtem domácích kapel. Pro letošek organizátoři připravili čtyři pódia s více než třicítkou účinkujících. Kromě stage pro děti a regionální kapely je největším lákadlem Continental Stage a Siemens Stage, kde se od poledne až přes půlnoc předvedou hlavní hvězdy festivalu.

Návštěvníci se na Continental Stage mohou těšit například na novojičínskou kapelu Light & Love, která v rádiích prorazila se singlem Blueberry Sky, na Petra Bendeho se skupinou, pop-punkery Rybičky 48, na rockové písně tváří československého hnutí undegroundu minulého režimu The Plastic People of the Universe a country songy Děda Mládek Illegal Bandu.

Siemens Stage představí kopřivnického Voxela, jehož pozitivní folkpop posluchači znají z písní V síti nebo V naší ulici, Davida Krause s kapelou, který naladí tóny rocku, jazzu a funku, rockery ze Žlutého psa v čele s Ondřejem Hejmou, provokativního písničkáře Xindla X či hiphopery z Prago Union.

Amfiteátr na Horečkách v sobotu od 12 hodin odkryje i řadu nehudebních atrakcí, návštěvníci se mohou těšit na festivalové kino, taneční stodolu, 5D kino, taneční exhibice, pro děti bude přichystáno divadlo a festivalová školka a v noci mohou zájemci přespat zdarma ve festivalovém kempu. Vstupenky mohou zájemci zakoupit v předprodeji za 250 korun, na místě za 280 korun. (ann)