Jeden z nejúspěšnějších francouzských autorů současnosti Marc Camoletti sbírá se svými hrami úspěchy po celé Evropě. Nezapře italský temperament země svého původu, a stejně tak proslulý francouzský šarm a rafinovanost. Právě ty jsou typické pro jednu z jeho nejúspěšnějších her jménem Láska, sex a žárlivost.

Samotný děj je blízký každému z nás. „Opět se setkáváme se zápletkami, každému asi důvěrně známými z vlastního manželství. Navíc budeme překvapeni, jak mistrovsky se budou rozvíjet. Uvidíme, co má udělat manžel, který zjistí, že ho jeho nevěrná manželka podvádí. Může svého soka zabít, jako v romantických dobách? Může ho nechat zabít, jak se to dělá v dnešní akční době? Naopak, chce mu to oplatit stejnou mincí totiž na oplátku svede jeho věrnou ženu," nastiňuje děj divadelní publicista Alois Boháček.

Komedie plná veliké legrace a různých nedorozumění začne v novojičínském Beskydském divadle v pátek 8. listopadu v 19 hodin. V režii Milana Barona hrají J. Bezdomnikov, M. Baron, A. Kupková, B. Režná, D. Honešová a I. Pitrunová.

Michal Merenda