Letošní akce s názvem Legendy 5 se uskuteční 7. června a milovníci muziky, která se hrála už v 70., ale i v 80. letech minulého století, si jistě přijdou na své, až se na pódiu objeví opravdu legendární kytarista Radim Hladík s kapelou Blue Effect či skupina Turbo.

Nudit se ale nebudou ani mladší návštěvníci. Jednak proto, že již zmínění muzikanti mají co nabídnout i v dnešní době, jednak také proto, že třetím vystupujícím je Petr Kolář 
s kapelou.

„Program zpestří mimo jiné přehlídka spodního prádla a malé mažoretky," doplňuje Ivana Tomanová, která si při loňských Legendách splnila jeden ze svých snů v podobě vystupující britské kapely Smokie. Ivana Tomanová navíc letos chystá ještě jednu akci, to Legendy v Kuníně.

Tam se 30. srpna představí kapela Arakain, předkapelu jí budou dělat řízní Greedy Invalid. Na obě akce již začal předprodej vstupenek.

Na červnové Legendy stojí vstupenka 
v předprodeji 350 korun, na místě pak návštěvníci zaplatí 499 korun. Pro zájemce, kteří chtějí koncert vidět a rádi pokoušejí štěstí, připravujeme do příštího vydání týdeníku Region soutěž o vstupenky a upomínkové předměty připomínající kapelu Turbo.