Sobotní podvečer na České televizi (ČT) obsadí od 1. září druhá řada lifestylového magazínu Bydlet jako…. Ostravské studio ČT vsadilo na již osvědčený tým z minulé řady, která se vysílala minulý rok. Pořadem o interiérových proměnách budou provázet herci Jana Stryková a Roman Zach.

Pořadem o interiérových proměnách budou provázet herci Jana Stryková a Roman Zach.“Kdo chce hezky a stylově bydlet, najde v našem pořadu inspiraci pro svůj vlastní domov. Kdo se chce jen inteligentně bavit, určitě ho potěší skvělí moderátoři. Kdo by se chtěl dozvědět něco o možných architektonických stylech, také si u nás určitě přijde na své,” říká o pořadu kreativní producentka Lenka Poláková.

V každém díle se objeví publicistka Pavla Blahotová v roli odborné poradkyně a designérky, která bude vybírat lokace, jenž budou souviset se stylem dané proměny. V minulé řadě diváci mohli vidět, jak například Bydlet jako Rusalka, nebo bydlení podle skandinávského stylu.

Na začátku každého pořadu se designéři a zájemci o proměnu interiéru domluví na tom, jak by měla přestavovaná místnost vypadat. “Druhá řada je obohacena o originální praktické rady i postupy, a ještě více zdůrazňuje důležitost komunikace mezi designérem a majitelem interiéru. Vždy je nutné propojit majitele s takovým návrhářem, který splní jeho očekávání,” vysvětluje dramaturgyně Kamila Teslíková.

Sobotní podvečer na České televizi (ČT) obsadí od 1. září druhá řada lifestylového magazínu Bydlet jako….

Druhá řada nabídne televizním divákům šestníct proměn. V premiérovém dílu s názvem Bydlet jako… v kosmu designér Petr Šlejmar představí svět futurismu a techno designu. Interiér bude tentokrát představovat vesmír v rámci dvaceti metrů čtverečních pro dva budoucí kosmonauty.