Těleso Crash Drums vzniklo zhruba před dvěma roky v ZUŠ Odry pod vedením učitele Romana Petříka, jenž mimo jiné bubnoval ve fulnecké kapele Jednoduše. Počet mladých bubeníků se postupně zvyšoval, přičemž věk nově příchozích se naopak snižoval. Dnes má těleso jedenáct členů, přičemž věkový průměr je dvanáct let. „Kluci hrají na všechny možné bicí nástroje a produkuji vlastní tvorbu,“ zmínil se učitel Petřík a dodal, že Crash Drums již mají za sebou několik velkých koncertů. Kromě Oder a okolí se představili také například v Polomi, Bělotíně, naposledy o minulém víkendu v Hustopečích nad Bečvou.

V sobotu 3. září mladé bubeníky čeká vystoupení v HEIparku v Tošovicích, místní části Oder, při příležitosti HEIpark cupu. Ten začne v 9.00 hodin a kromě závodů na horských kolech přinese řadu dalších soutěží, například ve volejbale, lukostřelbě či rodeu na elektrickém býku. Chybět nebude ani muzika. V 16.00 hodin se na pódiu představí Míša Růžičková, hodinu a půl po ní rozjedou svou produkci zmínění Crash Drums, po nichž stane na pódiu v půl osmé večer Aneta Langerová se svou kapelou. Hudební menu zakončí DJ Roman Pastorek.

Kromě vystoupení před Anetou Langerovou čeká bubeníky z Crash Drums ještě jedna významná událost. V říjnu mají namířeno do ostravského studia Citron, kde chtějí natočit své debutové CD. „Pokud se nám podaří sehnat potřebné finance, produkce naší desky se ujme Američan Steve Walsh, který je momentálně v Česku. Steve je producent, který dělá s Norah Jones, Erasure či Jonas Brothers,“ uvedl Roman Petřík a dodal, že Steve Walsh momentálně dělá s kapelou November 2nd a hostuje na turné této kapely.

Crash Drums si nehrají na velké umění, kluci berou hraní v tělese a vystupování na veřejnosti hlavně jako velkou zkušenost. „Hudbou se bavíme a učíme zároveň. Jme dobrá parta a myslím si, že vše funguje jak má, říká člen Crash Drums Michal Krhut, jenž na koncertech plní také roli moderátora.