Příběh mladé nadané zpěvačky a jejího hledání sebe samotné teď uvede v pátek a v sobotu také novojičínské Letní kino.

Seriál Hannah Montana, který byl nominován na cenu Emmy a v němž zazářila všestranně nadaná mladá herečka, zpěvačka a skladatelka Miley Cyrus, se dočkal společně se svou protagonistkou po premiéře v březnu 2006 obrovského úspěchu po celém světě.

Jeho vedlejším produktem následně bylo i stejně úspěšné koncertní turné po sedmdesáti městech a tři hitová alba. Popularita Miley Cyrus se tak směle mohla měřit s úspěchem její televizní postavy Miley Stewart a jejího alter ega Hannah Montany.

Teď se jeho tvůrci rozhodli pro celovečerní verzi.

V Novém Jičíně ji uvidíme už tento pátek a sobotu v Letním kině. Stejně jako v seriálu i tady ohromuje hlavní protagonistka. „Miley je jedním z těch vzácných talentů. Umí zpívat, tančit, hrát, a navíc je s ní legrace,“ míní producent filmu Al Gough.

„Chovat se ve filmu přirozeně je tou nejtěžší věcí na světě a ona to zvládá bez sebemenších problémů, zcela instinktivně. Možnost sledovat její herecký růst při natáčení tohoto filmu bylo neuvěřitelným zážitkem.“ Přenést Hannah Montanu na plátna kin bylo přirozeným krokem. Cyrus tak má možnost oslovit mnohem širší publikum a současně uspokojit zoufalou touhu svých nadšených fanoušků dalšími příhodami ze života Hannah Montany.

Miley ve filmu zazpívá a zatančí celkem ve třinácti písních a tanečních číslech, v řadě z nich coby Hannah Montana, ale v některých i jako Miley Stewart.

Od svého debutu v roce 2006 se ze seriálu Hannah Montana stal popkulturní fenomén, který sbírá nominace na Emmy, šplhá na první příčky žebříčků a hitparád a má neustále rostoucí základnu věrných fanoušků.

Nápad na příběh mladé popové hvězdy, která chce žít obyčejný život, neovlivněný jejím hvězdným statutem a slávou, oslovil velké množství diváků a vysloužil tak seriálu během dvou let vysílání první místo v žebříčcích sledovanosti pořadů amerických kabelových televizí.

Novojičínské Letní kino uvede muzikál Hannah Montana v pátek 31. a v sobotu 1. srpna od 21 hodin.

(mer)