Vstupné na festival, který probíhá v režii organizátora charitativních akcí Robina Suchánka a jeho agentury NETWORKproduction, je po oba dny dobrovolné a výtěžek půjde na Dětské centrum v Novém Jičíně. „Během celého festivalu mohou návštěvníci také navštívit lunapark, který je u areálu postaven. Budou tu známé kolotoče jako například centrifuga, lavice, autodrom či unikátní dvoupatrová horská dráha, která je jediná ve Střední Evropě,“ přibližuje Robin Suchánek.

Sobotní program startuje ve dvě hodiny odpoledne a potrvá až do třiadvacáté hodiny. Během této doby vystoupí devět uměleckých uskupení, většinou z okolí Nového Jičína. Nebude chybět vystoupení kopřivnických The Challange, hranických Stormy Flight a půl hodiny před desátou atmosféru rozpálí performeři ze Zlína se svou ohňovou show. V jedenáct v noci začíná AFTERPÁRTY se vstupem 50 korun, jejíž součástí bude také tombola.

Také v neděli se hudba na zimním stadionu rozezní ve čtrnáct hodin, kdy začínají havířovští Lil Seint + Estudinates. V sedm večer mimo jiné vystoupí brněnská crossover kapela Crash Road a lákavou tečkou za benefiční akcí bude koncert Marka Ztraceného s kapelou od jednadvaceti hodin, na který je vstupné 119 korun.

„Po oba dny bude zajištěno bohaté občerstvení. Mimo alko či nealko zde najdete také langoše, párky v rohlíku, hamburgery nebo také krajové jídlo,“ upřesnil Suchánek.