Poněkud černá anglická komedie s lehce feministickými motivy vypráví o krizi manželství spisovatele a lékařky. „Hlavní postavou je tady muž, který nemůže najít sám sebe, kdežto jeho žena, doktorka je racionálně uvažující, které řeší každodenní problémy. Slovy klasika: největší předností některých můžu je jejich žena,“ lákají na představení členové divadelní společnosti v oficiální pozvánce.

Cestu manželů k sobě komplikuje celá řada nepříjemných, ale vtipných událostí, jako například návštěva bývalé milenky, návrat dcery ze studií, přítomnost bláznivé tetičky, nesnesitelná pacientka, nový lékařský praktikant a především nečekaná smrt neznámého muže během odpočinkového víkendu na břehu moře.

To vše promění tichý dům v bláznivý kolotoč plný nečekaných zvratů a komických situací s nečekaným koncem. A do toho všeho ten způsob vraždy. Není snad příjemnější způsob, jak opustit tento rozháraný svět, a přesto, komu by se do něj chtělo.

Oderský Dělnický dům nabídne rozuzlení spletitého a vtipného příběhu Vražda sexem v pondělí 26. ledna od 19 hodin. (mer)