Bohatý program na pódiu odstartuje ve 13 hodin koncertem skupiny Rabussa, poté přijde na řadu slavnostní zahájení letošní slavnosti starostkou obce Dagmar Novosadovou, kterou následně vystřídá Zdeněk Kačor s autorskými písničkami pro děti.

Od 15 hodin zahrají Legendy se vrací a o dvě hodiny později také skupina Mirai. Další část programu bude patřit opět Zdeňku Kačorovi a jeho muzikálovým pohádkám a divácké soutěži pro dospělé, svou sílu předvede i Železný Zekon.

Ve večerních hodinách hudební nadšenci jistě přivítají skupiny Inflagranti a Vize. Malá scéna bude v době od 13 do 18 hodin patřit Divadélku Ententýky, zámecký park naopak obsadí stánkaři, uskuteční se tam totiž řemeslný jarmark.

Chybět nebudou ani interaktivní hry a soutěže pro děti, dobová střelnice, kolotoče i bohaté občerstvení. Po dobu konání akce, konkrétně od 9 do 17 hodin, se budou moci zájemci vydat také na prohlídku zámeckých prostor, obecního muzea či kabinetu přírodnin. Celodenní vstupné do areálu bude činit 50 korun pro dospělé, snížené vstupné bude 25 korun a děti do 6 let mají vstup zdarma.