VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Mikroregion: FRENŠTÁT POD RADHOŠTĚM

Na kluziště si musí bruslaři počkat

Ačkoliv jsou práce na obnově ledové plochy ve Frenštátě pod Radhoštěm v plném proudu, první bruslaři se na ní budou prohánět až v příští sezoně.

Frenštát pod Radhoštěm: Vzpomínka bude i u pomníku

Dvěma vzpomínkovými akcemi si připomenou ve Frenštátě pod Radhoštěm Den vzniku samostatného československého státu.

Frenštát pod Radhoštěm zatím akcie neprodá

Nabídku na odkup akcií firmy Elektroprojekta Rožnov pod Radhoštěm dostalo město Frenštát pod Radhoštěm. Zastupitelé zatím o prodeji nerozhodli.

Parkovat lze na škvárové ploše

Až do úterý 25. října budou moci obyvatelé a návštěvníci Frenštátu pod Radhoštěm parkovat na škvárové ploše, která je přes silnici naproti obchodu Albert.

Vzduchovková střelnice v Astře už je v provozu

První místní sportovní střelci i malí a velcí nadšenci vzduchovkového střílení již zavítali do nově otevřené vzduchovkové střelnice umístěné v budově Centra volného času Astra ve Frenštátě pod Radhoštěm.

Začala stavba workoutového hřiště

Po měsících příprav začala výstavba workoutového hřiště ve Frenštátě pod Radhoštěm.

Firma pomáhá lidem bez domova k návratu do života

Dalšího účastníka programu Restart@Siemens zaměstnala společnost Siemens. Cílem programu je pomáhat lidem bez domova k návratu do běžného života.

Ve Frenštátě se zaměří na šelmy

Besedu o velkých šelmách v Beskydech připravuje na tento čtvrtek 6. října Muzeum Novojičínska ve spolupráci s frenštátským muzeem.

Kluziště ve ve Frenštátě pod Radhoštěm bude menší

O dva metry kratší na každé straně bude nové kluziště ve Frenštátě pod Radhoštěm. O zmenšení oproti původnímu návrhu rozhodli zastupitelé.

Školáci se zábavnou formou učí ekologickému způsobu dopravy

Od jara do podzimu probíhá na několika školních zařízeních celoevropská kampaň ZOOM-Děti v pohybu. Do letošního patnáctého ročníku se zapojilo třináct českých škol, mezi nimiž nechybí ani Základní škola Záhuní z Frenštátu pod Radhoštěm.

Premiér Sobotka navštívil frenštátskou Hortenzii

/FOTOGALERIE/ Významnou návštěvu hostil o víkendu Domov Hortenzie ve Frenštátě pod Radhoštěm.

OBRAZEM: Léto se ani v září nevzdává

Je téměř polovina září za námi a stále si můžeme užívat tropické léto. Na to reagují i provozovatelé venkovních koupališť a stále jsou tak brány jejich areálů pro veřejnost otevřeny.

Skokový pohár pokračuje pod Radhoštěm

Už jen dva mítinky chybí v letošním 15. ročníku Českého skokového poháru, než se dění přesune do dějiště velkého finále v Olomouci. Před jezdci a koňmi je kromě momentální zastávky ve Frenštátě pod Radhoštěm ještě další díl seriálu v Hořovicích na Berounsku.

Radnice ve Frenštátě opět září novotou

Po více než třech měsících skončila rekonstrukce frenštátské radnice. Opravy zahrnovaly úpravu venkovní fasády, výměnu oken ve vestibulu budovy i částečnou vnitřní výmalbu.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení