VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Mikroregion: ODRY

Lidé už dnes mohou darovat nepotřebné oblečení i další věci

Diakonie Broumov, nezisková organizace, která poskytuje sociální služby pro občany z okraje společnosti, vyhlásila darovací burzu.

Odry: Park zaplní pohádkové bytosti

Zámecký park v Odrách se na jedno odpoledne promění v pohádkový svět.

Městem Odry opět po roce zazní zvuk motorových pil

Zámecký park v Odrách, konkrétně prostor před obchodním domem, zaplní ode dneška až do následujícího pátku řezbáři. Koná se tam totiž druhý ročník sochařského sympozia.

Odry: Fajne léto zavítá do mlýna

První zářijová sobota bude na Novojičínsku patřit řadě akcí. Vodní mlýn Wesselsky v Loučkách u Oder bude v tento den od 14 do 18 hodin zastávkou tradiční akce Fajne léto.

Město Odry si určilo priority investic

Odry letos prostaví zhruba 14 milionů korun. Město rovněž představilo plán investic, které by chtělo v následujících letech zrealizovat.

Město Odry opět připravuje revitalizaci sídliště

Odry znovuobnovily plán na revitalizaci sídliště Míru. Předchozí snahy totiž ztroskotaly na domluvě.

Muž v Odrách našel na půdě granát

Nález granátu oznámil před několika dny oderským policistům majitel domu v Odrách.

Okolí nádraží v Odrách čekají změny

Odry chystají revitalizaci zeleně na autobusovém nádraží a v jeho okolí, například na části břehu řeky Odry.

Náměstí zaplnila hasičská technika

Sto padesát let od založení svého sboru si připomínají hasiči v Odrách.

Výstava mapuje historii hasičů. K vidění jsou unikátní fotografie

/FOTOGALERIE/ Unikátní záběry z požárů v Odrách v první i druhé polovině dvacátého století či hasičskou soutěž v prostoru bývalé dostihové dráhy. To vše lze vidět na výstavě věnované 150. výročí vzniku SDH Odry.

Fotbalisté si připomněli bývalé hráče

Fotbalem a muzikou žil po celou sobotu 25. června fotbalový stadion v Odrách. Uskutečnil se tam již 6. ročník turnaje You Will Never Walk Alone, což znamená v překladu Nikdy nepůjdeš sám.

Odry: Strážníci testují novou kameru

Oderští strážníci testují novou panoramatickou kameru. Ta byla instalovaná v květnu na Masarykově náměstí a monitoruje prostor v 360 stupňovém úhlu.

Pěstouni mají v Odrách své středisko

Odry - Pěstounské rodiny z Oderska a okolí mají od včerejška poradenskou pomoc a další služby na dosah. V Odrách začalo fungovat středisko Náhradní rodinné péče.

Pracovnice pomáhají lidem bez domova

V Odrách žije odhadem deset až patnáct osob bez přístřeší. Těm se snaží pomáhat nejen sociální pracovnice, ale také pracovnice z Majáku Stanice pomoci pro lidi bez přístřeší.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT