VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Mikroregion: STUDÉNKA

Pohádka potěší zejména děti

Až na dno mamuta je název pohádky, na kterou mohou děti se svými rodiči vyrazit v neděli 30. října do Dělnického domu ve Studénce.

Ve Studénce myslí i na cyklisty. Město se pouští do výstavby cyklostezek

Postavit několik úseků, kde by se mohli cyklisté, případně i bruslaři bezpečně pohybovat po komunikacích. S takovým plánem na podporu rozvoje cyklodopravy na svém území přichází město Studénka.

Obranářský speciál ve Studénce startuje

Psi sloužící u policie, v armádě a dalších ozbrojených složkách budou od dnešního večera soutěžit v několika disciplínách v rámci 23. ročníku Obranářského speciálu.

Přejezd ve Studénce čeká test?

Vlastní zabezpečovací zařízení, které by zastavilo řidiče, než dojede k železničnímu přejezdu, chce vyzkoušet ve Studénce společnosti Future Product Design.

Školáci poslali balíčky do Indie

Žáci Základní školy Studénka Sjednocení a Základní školy Studénka Butovická se zúčastnili sbírky Kids To Kids (Děti dětem), kterou nedávno organizovala humanitární služba The Oneness-Heart-Tears and Smiles (Slzy a úsměvy srdce jednoty).

Studénka bude hostit pony den

Jarošův statek ve Studénce zaplní v sobotu 10. září od 10 do 17 hodin poníci a malí účastníci show a ride šampionátu z celé Moravy.

Knihovna ve Studénce zavedla novou službu

Městská knihovna ve Studénce přišla se začátkem školního roku s novou nabízenou službou.

Děti se zábavou loučily s prázdninami

/FOTOGALERIE/ Vodní atrakce, nafukovací skluzavky i stolní hry čekaly v pátek odpoledne na děti všech věkových kategorií na zahradě Dělnického domu ve Studénce.

Smutné výročí tragédie ve Studénce. Přibyla další osmička

/FOTOGALERIE/ Jsou místa, kde se i chlapům derou slzy do očí. Jedním takovým je památník obětem tragického železničního neštěstí ve Studénce. Dnes od něj uplynulo přesně osm let.

Úřad ve Studénce zabodoval a odnesl si nejvyšší ocenění

Titulem nejlepší úřad České republiky za rok 2016 se může nově pochlubit městský úřad ve Studénce. V projektu Dobrý úřad získal nejvyšší platinové ocenění.

OBRAZEM: Milovníci fotbalu se sjeli do Nové Horky

Studénka–Nová Horka - Již podevatenácté se uskutečnil v Nové Horce, místní části Studénky Memoriál Antonína Bůžka v malé kopané. Letošního ročníku se zúčastnilo šestnáct družstev.

Město Studénka je pro odklon dopravy

Od tragického střetu pendolina a polského kamionu na železničním přejezdu ve Studénce uplyne v červenci již rok. Město nyní řeší možnosti, jak zabránit nákladním automobilům v průjezdu přes koleje.

Záchranáři ze Studénky dostali zlaté kříže

Pětadvacet záchranářů, policistů a hasičů i tým profesionálních hasičů ze stanice Ostrava-Zábřeh obdrželo za loňský profesionální zásah ve Studénce odznaky Zlatého záchranářského kříže a diplomy.

Charita splní přání seniorům

Charita Studénka se přihlásila do projektu Plníme přání seniorům, jehož cílem je zlepšování kvality každodenního života seniorů, a to prostřednictvím plnění jejich přání.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení