1/5

U Vodňan se skrývá pohádkový les

Úžasné vyžití naleznou malé i větší děti v lesíku v Zátiší přímo nad Střední rybářskou školou Vodňany. Nachází se zde totiž lesopark a několik zábavně-naučných stezek zaměřených nejen na zvířata, houby a rostliny z okolí.

Interaktivní stezky doplněné informačními prvky se nachází v dosahu parkoviště na pěší trase o necelých 500 metrech, všechno je možné si osahat a vyzkoušet na vlastní kůži. Na tomto nevšedním místě lze potkat například čápa Vodňana, či létající legendu Kudličku.

Nachází se zde řada zajímavých hracích prvků, prolézačky, houpačky, zvonkohra i lanová dráha. Živočichové jsou součástí například i zastavení vhodných k pikniku, zejména jde o ptáky, ryby, ale i obojživelníky, či lesní zvěř a hmyz. Potkat můžete také obřího medvěda, vodníka i další postavy vyřezávané ze dřeva.

close V Zátiší u Vodňan zdobí lesopark několik zajímavých stezek, zabaví malé i velké a všechno je bezplatné. info Zdroj: Deník/Lenka Pospíšilová zoom_in V Zátiší u Vodňan zdobí lesopark několik zajímavých stezek, zabaví malé i velké a všechno je bezplatné.

loading
arrow_left Předchozí
1/5
Další arrow_right