K nehodě došlo před Velikonocemi, v sobotu 30. března, okolo 16.10 hodin. Stalo se v ulici Pod Markem.

"Cyklista jedoucí na elektrokole ve směru do centra se zde střetl s nezletilou chodkyní, která v tu dobu šla po komunikaci proti němu spolu s rodiči. Při tom došlo ke zranění dívky, která skončila v péči záchranářů," uvedla mluvčí moravskoslezské policie Kateřina Kubzová.

Na místě nehody se v danou chvíli měli pohybovat také další lidé. "Dopravní policisté se na ně nyní obrací s žádostí o pomoc v souvislosti se zjišťováním okolností a průběhu této nehody," řekla dále policejní mluvčí.

close K nehodě došlo před Velikonocemi, v sobotu 30. března, okolo 16.10 hodin. Stalo se v ulici Pod Markem.  info Zdroj: se svolením PČR zoom_in K nehodě došlo před Velikonocemi, v sobotu 30. března, okolo 16.10 hodin. Stalo se v ulici Pod Markem. 

Policisté uvítají jakékoliv informace od těchto svědků, popřípadě i od řidičů, kteří místem projížděli, a mohli by případně poskytnout i záznamy z palubních kamer. Policisty můžete kontaktovat přímo na dopravním inspektorátu v Novém Jičíně nebo na telefonním čísle 974 735 251 nebo na bezplatné telefonní lince 158.

"Policie veřejnosti děkuje za poskytnuté informace a pomoc," dodala mluvčí.