„Desetiletá dívka tam byla, v místě mezi kruhovými objezdy poblíž jídelny Na Hradbách, sražena právě projíždějícím vozidlem," uvedl tiskový mluvčí novojičínské policie Petr Gřes a pokračoval: „Při střetu školačka utrpěla lehké zranění." Řidička, která dívku nejspíš přehlédla, podle informací policistů z místa nehody po krátké komunikaci s poškozenou odjela.

Policie hledá svědky dopravní nehody, při které byla sražena desetiletá školačka. Událost se odehrála ve čtvrtek 20. června ve třičtvrtě na osm na silnici ulice Sokolovská.

Policie nyní pátrá po její totožnosti. „Mělo se jednat o mladou ženu se zrzavými vlasy, která řídila vozidlo zelené barvy. Tímto žádáme svědky události o poskytnutí informací k průběhu nehody a identifikaci vozidla i řidičky," dodal policejní mluvčí s tím, že informace mohou lidé sdělit telefonicky na linku 158, nebo přímo vyšetřujícím dopravním policistům praporčíku Marianu Kumpovi na telefonním čísle 974 735 574 nebo nadporučíku Zdeňku Macíčkovi na čísle 974 735 251.