Podle sdělení policie vyjelo auto z dosud neznámých příčin mimo silnici.  „Řidič středního věku utrpěl zranění neslučitelná se životem,“ doplnila mluvčí policie Moravskoslezského kraje Soňa Štětínská.

Hasiči přijeli na místo události už pět minut po vyhlášení poplachu. "Ve vozidle se nacházel řidič, který nejevil známky života. Hasiči ho během pár minut z vozidla vyprostili pomocí hydraulického vyprošťovacího nářadí a předali k resuscitaci posádce záchranné služby," řekl mluvčí moravskoslezských hasičů Lukáš Popp.

Obilí, kam se podíváš. Nehoda na D48, 19. února 2024.
Vysypané obilí zdrželo řidiče mezi Frýdkem-Místkem a Novojičínskem. Už se jezdí

Na místo události vyjela posádka rendez-vous a vzlétl vrtulník letecké záchranné služby. Muž středního věku zůstal zaklíněn ve vraku vozidla a nejevil žádné známky života.

"Po vyproštění u něj posádky ZZS zahájily resuscitaci s cílem obnovit jeho srdeční činnost. Lékaři zajistili dýchací cesty, provedli akutní ošetření hrudníku a podávali potřebné léky. Veškerá snaha však byla marná a pacient podlehl mnohočetným poraněním trupu a končetin, která utrpěl," řekl mluvčí moravskoslezských záchranářů Lukáš Humpl.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT: VIDEO: Historická vila s cejchem smrti na Novojičínsku šla k zemi

Zdroj: Deník/Ivan Pavelek