K bouračce došlo v katastru obce Bravantice. Osobní automobil Renault skončil svou jízdu v příkopu. Po ohlášení události na operační středisko vyrazily na místo nehody dvě jednotky Hasičského záchranného sboru Moravskoslezského kraje, a to ze stanice Nový Jičín a Bílovec. „Hasiči zabezpečili havarované auto, které stálo v příkopu na kolech, před požárem a opatrně vyprostili jeho řidičku, zraněnou na břiše," uvedl mluvčí krajských záchranářů Petr Kůdela.

Hasiči ženě poskytli předlékařskou pomoc až do příjezdu sanitky. Ta ji transportovala do Fakultní nemocnice v Ostravě-Porubě. Poté bylo zapotřebí uvolnit komunikace. Proto dorazila z novojičínské stanice vyprošťovací Tatra 812 a vyzvedla zničený renault na silnici na kola.

Eliminovat počet nehod a dohlédnout na bezproblémový provoz se v rámci dopravně bezpečnostní akce snaží dopravní policisté v celém kraji. Konec prázdnin totiž na silnicích patří mezi nejrizikovější období v roce. „Ze zkušeností minulých let policisté předpokládají, že poslední prázdninové dny a také přelom srpna a září s sebou mohou přinést zvýšený počet dopravních nehod," přiznala Daniela Vlčková z Krajského ředitelství policie Moravskoslezského kraje. Přes veškerá varování a dopravní kontroly v Moravskoslezském kraji bylo při dopravních nehodách od začátku prázdnin těžce zraněno 58 osob a 10 zaplatilo nejvyšší daň, a to svůj život.