Albrechtičky doma dvakrát neuspěly a po podzimu skončí desáté

Studénka, Albrechtičky - Nejvyšší soutěže národní házené spějí ke konci své podzimní části. Prvoligoví muži Studénky doma nejprve podlehli Nezvěsticím 17:21, když už v poločase prohrávali 7:12. O den později se však studéneckým národním házenkářům dařilo, když doma, po poločasové remíze 8:8, zdolali Tymákov 21:18 a do posledního podzimního kola půjdou ze třetího místa.

23.10.2014

Ilustrační fotoFoto: Archiv

Poslední domácí dvojutkání první části sezony nezvládly druholigové Albrechtičky. V na branky skromném utkání nejprve nestačily na Veselí na Moravě, jemuž se sklonily po výsledku 6:9, a v neděli dopoledne pak druholigový celek nestačil na MS Brno, jemuž podlehl 16:19 (6:12). Albrechtičky čeká start jarní části 19. dubna příštího roku, kdy doma přivítají Osek nad Bečvou.

Ženy prvoligové Studénky hostily, po premiérovém vítězství v minulém kole, Rokytnici. Poločasové manko 6:10 však nakonec nestáhly a soupeři podlehly těsně 16:17.

Víkendový program:
Neděle 26. října: 1. liga žen, 9.30 Studénka - SK Chomutov, 1. liga mužů, 11.00 Studénka 1.NH Brno