Albrechtičky ukončily sezonu venkovními výhrami

Novojičínsko - Celek Pustějova přivezl z posledních utkání sezony dva body a ve 2. lize národní házené skončil na sedmém místě.

8.6.2013

Ilustrační snímek.Foto: Deník/Martin Bergman

Posledními zápasy završili oba novojičínští zástupci ve druhé lize národní házené účinkování v letošní sezoně 2012/2013. Pustějovští házenkáři navázali na domácí vítězství 19:16 v derby s Albrechtičkami a v Brně zvítězili nad tamním MS o dvě branky. O den později už svěřenci Petra Pische nestačili na druhý brněnský celek v soutěži a Drakenu podlehli o jedenáct gólů, když už v poločase ztráceli šest branek.

Povedený závěr druholigové sezony prožily Albrechtičky. Podhorní Újezd vyloupily na jeho hřišti po výsledku 19:17 a v posledním duelu sezony si vyšláply na druhý celek tabulky. Tým kouče Zdeňka Vyškovského sice v Dobrušce ztrácel v poločase tři góly, nakonec si však, po vítězství 18:17, připsal třináctou výhru v sezoně, kterou zakončil na pátém místě, s minimální ztrátou na třetí Draken Brno. Dobrušce tak Albrechtičky připravily teprve čtvrtou porážku v letošním ročníku.

Z výsledků posledních kol:

21. kolo: TJ S. Podhorní Újezd - Sokol Albrechtičky 17:19 (7:12), KNH MS Brno - TJ Pustějov 16:18 (4:9).

22. kolo: Sokol Dobruška - Sokol Albrechtičky 17:18 (8:5), Draken Brno - TJ Pustějov 23:12 (12:6).